JĘZYK:
Polish Czech English German
 

Instagram

Czarna Góra Apartamenty zdobywa nowe tereny inwestycyjne. Rozpoczęła się przedsprzedaż apartamentów z gwarantowaną 7% stopą zwrotu, zlokalizowanych w Zieleniec Ski Arena na Dolnym Śląsku. INFINITY Zieleniec Ski & Spa to luksusowy aparthotel zlokalizowany bezpośrednio na stoku narciarskim. Narciarze tuż po wyjściu z apartamentu będą mogli wpiąć się w narty i zjechać nartostradą.

 

 

 

Architektura Przemyślana koncepcja architektoniczna sprawia, że mimo imponujących rozmiarów, budynek nie będzie przytłaczający. Zastosowane na elewacjach drewniane elementy nawiązują do otaczającej przyrody i górskiego krajobrazu.

 

Wizualizacja Basenu

 

 
 
 
 
Nie tylko apartamenty Jako pierwszy tak ekskluzywny obiekt w regionie, INFINITY Zieleniec Ski & Spa wpasuje się w niszę ofertową lokalnych obiektów noclegowych. Oprócz apartamentów, znajdą się w nim basen ze strefą spa & wellness, siłownia, zaplecze konferencyjne, narciarnie, restauracje, strefa Après Ski i podziemny garaż.
 

 

Zieleniec Ski Arena

 

Stacja narciarska z klimatem Unikalny mikroklimat Gór Orlickich, ponad 160 dni sezonu narciarskiego, łącznie 29 wyciągów i kolei linowych, ponad 22 km tras zjazdowych - wszystko to sprawia, że Zieleniec Ski Arena cieszy się dużą popularnością wśród odwiedzających.
 
 
Apartamenty inwestycyjne - do 7% w skali roku Luksusowe apartamenty INFINITY Zieleniec Ski & Spa są sprzedawane pod klucz wraz z wyposażeniem w najwyższym standardzie i przypisanym miejscem parkingowym. Powierzchnie liczą od 28 do 118 m2, a ceny lokali zaczynają się już od 9 600 zł netto za m2. Właściciel dokonuje zakupu nieruchomości z księgą wieczystą, jak w przypadku lokalu mieszkalnego. Ma również możliwość odzyskania podatku VAT, nawet jako osoba fizyczna. Z operatorem zawierana jest długoterminowa umowa najmu, gwarantująca zysk niezależnie od tego, czy apartament jest wynajęty, czy nie. Spółka Czarna Góra Apartamenty to renomowany i doświadczony deweloper, który od lat wypłaca gwarantowaną stopę zwrotu ze swoich inwestycji condo, dodatkowo będący właścicielem ośrodka narciarskiego Czarna Góra.
Zapraszamy po więcej informacji na stronę internetową: www.infinity.czarnagora.pl oraz pod numer telefonu: +48 534 104 215
Czytany 984 razy

Newsletter

Już nie przegapisz żadnej informacji.
Bądź z nami na bieżąco - zapisz się do newslettera!

O nas

Czarna Góra

CZARNA GÓRA to jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce wyposażony jest w nowoczesne koleje linowe, profesjonalny system sztucznego naśnieżania.

Szybki kontakt

Czarna Góra S.A.
Sienna 11 57-550 Stronie Śląskie
NIP: PL 881-10-03-048 REGON: 890348343

INFOLINIA tel. (074) 884 34 01

Ośrodek narciarski
tel./fax (074) 884 34 06
e-mail: biuro@czarnagora.pl

 

Rezerwacja apartamentów
tel. (074) 884 34 00
e-mail: rezerwacja@czarnagora.pl

Dział Marketingu i Sprzedaży kontakt: marketing@czarnagora.pl