JĘZYK:
Polish Czech English German
 

Instagram

Od sezonu narciarskiego 2017/2018 dwa największe ośrodki narciarskie na Dolnym Śląsku łączą siły i wszystkim pasjonatom narciarstwa oferować będą jeden wspólny karnet. To powrót do koncepcji sprzed lat, która będzie znaczącym ułatwieniem przede wszystkim dla licznie odwiedzających te ośrodki narciarzy i snowboardzistów. Przedsprzedaż na nadchodzący sezon narciarski rozpoczęła się 2 października.

Czarna Góra Resort oraz Zieleniec SKI Arena to łącznie 38 wyciągów i ponad 32 km tras narciarskich. Według niezależnych rankingów oraz ocen narciarzy i snowboardzistów to jedne z najważniejszych i najlepiej przygotowanych ośrodków na narciarskiej mapie Polski.

Dynamiczny rozwój ośrodków, rosnąca liczba narciarzy oraz doskonałe perspektywy na najbliższą przyszłość sprawiły, że po kilku latach przerwy powrócono do koncepcji wspólnego karnetu Sudety SKI. Obejmuje on 38 wyciągów narciarskich i ponad 32 km tras narciarskich.

„Nasze ośrodki, choć położone w niedużej odległości od siebie, różnią się od siebie. W Czarna Góra Resort znajdują się stoki o bardzo zróżnicowanym stopniu trudności. Trasa BFIS, o długości 1680, jest na całej długości naśnieżana i oświetlona. Znajduje się tutaj również trasa A (1600 m), która przygotowana została z myślą o wytrawnych narciarzach. Natomiast na niższych wysokościach znajdują się polany narciarskie dla poczatkujących narciarzy i snowboardzistów. Jest tu też wiele atrakcji i pomocy naukowych dla dzieci, jak i 4 wyciągi taśmowe dla osób, które przygodę z zimowymi sportami dopiero rozpoczynają. – mówi Anna Haczkiewicz-Mazur, przedstawiciel Czarna Góra Resort.
Zieleniec Ski Arena to z kolei gęstsza sieć kolei, wyciągów i szerokich tras narciarskich oraz najdłużej zalegający na Dolnym Śląsku śnieg” - mówi Grzegorz Głód, przedstawiciel stacji w Zieleńcu.
„Wspólny karnet ma ułatwić pasjonatom białego szaleństwa korzystanie w trakcie jednego sezonu z obu ośrodków, do których już dziś wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy” - dodaje.

W ramach karnetu będzie można korzystać z wyciągów przez 6 dowolnych dni sezonu narciarskiego 2017/2018 (po 13 godzin dziennie). Jest to doskonała okazja dla pasjonatów narciarstwa odwiedzających oba ośrodki tym bardziej, że karnet do końca grudnia dostępny będzie w przedsprzedaży online z rabatami od 5 do 20%.

2 października na stronach internetowych ośrodków rozpoczęła się przedsprzedaż karnetów. W trakcie trwania sezonu narciarskiego będzie go można zakupić również w kasach ośrodków przy stokach w cenie 570,00 PLN (normalny) i 470,00 PLN (ulgowy dla dzieci 10 lat). Warunkiem korzystania z karnetu jest wykorzystanie go jednego dnia tylko w jednym z ośrodków.

W październiku w ramach przedsprzedaży karnet można zakupić z rabatem 20% (456,00 PLN). Czym bliżej zimy, tym rabaty będą malały i tak w listopadzie karnet będzie oferowany ze zniżką 15% (484,50 PLN), a już w grudniu tylko z rabatem 5% (541,50 PLN). Dodatkowo do karnetu można dokupić ubezpieczenie oraz spersonalizować kartę poprzez dodanie własnej grafiki.

Corocznie w ośrodkach przeprowadzane są nowe inwestycje, mające na celu poprawę jakości świadczonych usług. W szczególności dynamicznie rozwija się baza noclegowa oraz infrastruktura gastronomiczna. Oba ośrodki charakteryzują się przede wszystkim doskonałym przygotowaniem narciarskich tras, w których śnieg leży przeważnie od początku grudnia (a czasem nawet i wcześniej) aż do końca marca.

Karnet do kupienia online:

 

Lub pod adresem: www.sudetyski.e-skipass.pl

Czytany 1270 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 09 Października 2017

Newsletter

Już nie przegapisz żadnej informacji.
Bądź z nami na bieżąco - zapisz się do newslettera!

O nas

Czarna Góra

CZARNA GÓRA to jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce wyposażony jest w nowoczesne koleje linowe, profesjonalny system sztucznego naśnieżania.

Szybki kontakt

Czarna Góra S.A.
Sienna 11 57-550 Stronie Śląskie
NIP: PL 881-10-03-048 REGON: 890348343

INFOLINIA tel. (074) 884 34 01

Ośrodek narciarski
tel./fax (074) 884 34 06
e-mail: biuro@czarnagora.pl

 

Rezerwacja apartamentów
tel. (074) 884 34 00
e-mail: rezerwacja@czarnagora.pl

Dział Marketingu i Sprzedaży kontakt: marketing@czarnagora.pl