JĘZYK:
Polish Czech English German
 

Instagram

Aktualności

Wszystkich dużych i małych amatorów nart biegowych zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji Strońskiej Żmii - czyli "wężykiem na biegówkach przez Żmijowiec". Zawody odbędą już 27 lutego!

Czytaj dalej...

Mistrzostwa Wielkopolski są regionalnymi eliminacjami największej, amatorskiej imprezy w kraju – Mistrzostw Polski FAMILY CUP. Główną ideą przyświecającą organizatorom jest popularyzacja narciarstwa i snowboardu. Nie przypadkową jest nazwa – Family Cup (Puchar Rodzinny) podkreśla ona charakter tych zawodów, które stały się nie tylko czysto sportową rywalizacją, ale również, a może przede wszystkim pretekstem do miłego spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. Każdego roku zawody wielkopolskie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, skupiając największą widownię i liczbę zawodników spośród wszystkich eliminacji rozgrywanych w naszym kraju. O wadze, jaką przywiązujemy do tych zawodów może też świadczyć fakt, że co roku uzyskują one najwyższe oceny w oczach organizatora głównego – wydawnictwa Family Cup z Krakowa.

20 lutego 2016 roku przypada kolejna, dwudziesta piąta już edycja tej imprezy, która w tym roku po raz siódmy odbędzie się w Naszym Ośrodku Narciarskim!

Od wielu lat honorowy patronat nad naszą imprezą obejmuje Prezydent Miasta Poznania oraz Marszałek Województwa Wielkopolskiego.

Jesteśmy przekonani, że tak jak w poprzednich latach tegoroczne Mistrzostwa Wielkopolski będą okazją do szeregu spotkań towarzyskich i dostarczą wielu emocji i wrażeń. W ciągu minionych lat w naszej imprezie udział wzięły tysiące miłośników aktywnego wypoczynku na śniegu. Family Cup, bez wątpienia ma ogromny wpływ na szerzenie zdrowego stylu życia oraz aktywnych form wypoczynku i dlatego warto uczestniczyć w takim przedsięwzięciu.

Aby dokonać zgłoszenia, osoba startująca lub jego prawny opiekun (w przypadku osób niepełnoletnich) zobowiązany jest zapisać się na zawody. Zapisy na zawody odbywają się wyłącznie na stronie internetowej MaltaEvents.pl za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego

Uwaga! przed odebraniem numeru startowego w biurze zawodów konieczne jest dostarczenie wypełnionej i podpisanej Karty Zgłoszeniowej.Czytaj dalej...

Poniżej zamieszczamy komunikat dotyczący dostępności tras, kolei, wyciągów oraz grubości pokrywy śnieżnej, informacje aktualizowane z godziny 8.00 dnia 15 lutego.

Dział: Warunki i trasy
Czytaj dalej...

Newsletter

Już nie przegapisz żadnej informacji.
Bądź z nami na bieżąco - zapisz się do newslettera!

O nas

Czarna Góra

CZARNA GÓRA to jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce wyposażony jest w nowoczesne koleje linowe, profesjonalny system sztucznego naśnieżania.

Szybki kontakt

Czarna Góra S.A.
Sienna 11 57-550 Stronie Śląskie
NIP: PL 881-10-03-048 REGON: 890348343

INFOLINIA tel. (074) 884 34 01

Ośrodek narciarski
tel./fax (074) 884 34 06
e-mail: biuro@czarnagora.pl

 

Rezerwacja apartamentów
tel. (074) 884 34 00
e-mail: rezerwacja@czarnagora.pl

Dział Marketingu i Sprzedaży kontakt: marketing@czarnagora.pl