JĘZYK:
Polish Czech English German
 

Instagram

Aktualności

VII Edycja akcji Bezpieczny Stok rusza już w najbliższą sobotę - 6 lutego od godziny 10.00! Zapraszamy wszystkich miłośników sportów zimowych, którzy szczególnie dbają o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników stoku.

Co podczas akcji: - informacje o przygotowaniu do sezonu zimowego - jak rozruszać mięśnie przed zjazdem (zajęcia z instruktorką fitness) - nauka dobrych manier na stoku - zabawy na śniegu - symulacja zjazdu z poszkodowanym (może i Ty zostaniesz aktorem w aranżowanej akcji ratunkowej? ;-) ) - zastosowanie sprzętu lawinowego - czy narty są tylko jedne? - quiz z nagrodami - porady od ratowników i policjantów - ratownicy sprawdzą prawidłowy dobór kasków

Dobra zabawa, komfort i bezpieczeństwo - będą z nami ratowniczki GOPR i ratownicy TOPR! Komenda na stoku: KASKI WŁÓŻ :-) Do zobaczenia!

 

Czytaj dalej...

Wszystkich fanów sportów zimowych i nie tylko zapraszamy w dniach 6-7 lutego 2016 do Ośrodka Narciarskiego Czarna Góra na kolejną edycję akcji „Bezpieczna Zima” organizowaną przez GOPR, Polsat News, Plus, Tauron i LG!

Gwarantujemy świetną atmosferę i dobrą zabawę! Ponadto eksperci udzielać będą fachowych porad jak zadbać o bezpieczeństwo na stoku, przypomną jak ważna jest rozgrzewka i nie tylko! Nie zabraknie też konkursów z licznymi nagrodami oraz atrakcji dla najmłodszych, szczegółowy harmonogram na sobotę i niedzielę poniżej.

Czytaj dalej...

Poniżej zamieszczamy komunikat dotyczący dostępności tras, kolei, wyciągów oraz grubości pokrywy śnieżnej, informacje aktualizowane z godziny 8.00 dnia 3 lutego.

Dział: Warunki i trasy
Czytaj dalej...

Newsletter

Już nie przegapisz żadnej informacji.
Bądź z nami na bieżąco - zapisz się do newslettera!

O nas

Czarna Góra

CZARNA GÓRA to jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce wyposażony jest w nowoczesne koleje linowe, profesjonalny system sztucznego naśnieżania.

Szybki kontakt

Czarna Góra S.A.
Sienna 11 57-550 Stronie Śląskie
NIP: PL 881-10-03-048 REGON: 890348343

INFOLINIA tel. (074) 884 34 01

Ośrodek narciarski
tel./fax (074) 884 34 06
e-mail: biuro@czarnagora.pl

 

Rezerwacja apartamentów
tel. (074) 884 34 00
e-mail: rezerwacja@czarnagora.pl

Dział Marketingu i Sprzedaży kontakt: marketing@czarnagora.pl