Czarna Góra

Inwestycje Czarnej Góry

CZARNA GÓRA Jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce wyposażony jest w nowoczesne koleje linowe, profesjonalny system sztucznego naśnieżania oraz wydajne oświetlenie stoków. Warunki ukształtowania terenu i możliwość sprawnego dojazdu sprawiają, że Czarna Góra co roku przyciąga kilkadziesiąt tysięcy amatorów białego szaleństwa, zarówno z kraju jak i z zagranicy. To obszar o ogromnym potencjale inwestycyjnym. Dzięki szybkiemu i stabilnemu rozwojowi, pretenduje to tytułu najlepszego ośrodka sportów zimowych w Polsce, co potwierdzają niezależne rankingi.

Terminal Czarna Góra BUDOWA TERMINALA USŁUGOWEGO

Jeden z głównych punktów inwestycyjnych na terenie ośrodka narciarskiego Czarna Góra zakłada współpracę przy budowie i zarządzaniu terminalem usługowym. Na tę inwestycję przewidziano działkę o numerze 38, znajdującą się przy dolnej stacji czteroosobowej kolei linowej. W terminalu znajdować się będą pensjonat, restauracja, zaplecze techniczne do obsługi ośrodka, kasy, toalety oraz wypożyczalnia sprzętu zimowego i ski serwis. Inwestor może liczyć na pełne wsparcie w zakresie zaprojektowania, budowy i oddania gotowego obiektu do zarządzania.

  •  
  •  

Hotel Czarna Góra BUDOWA HOTELU

Rozbudowa bazy noclegowej to jedno z najpoważniejszych wyzwań ośrodka narciarskiego Czarna Góra. Dlatego w planach rozwoju tego obszaru inwestycyjnego przewidziano współpracę przy budowie i zarządzaniu hotelem. Przeznaczono na niego atrakcyjną działkę numer 62, która znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie z całoroczną koleją liniową prowadzącą na szczyt Czarnej Góry. Inwestor może liczyć na pełne wsparcie w zakresie zaprojektowania, budowy i oddania gotowego obiektu do zarządzania.

Pensjonat Czarna Góra ROZBUDOWA KARCZMY CZARNA GÓRA I BUDOWA ZJEŻDŻALNI GRAWITYCYJNEJ

Plany inwestycyjne zakładają również współpracę przy rozbudowie istniejącej już Karczmy Czarna Góra wraz z budową całorocznej zjeżdżalni grawitacyjnej. Cieszący się już obecnie wielkim powodzeniem punkt gastronomiczny usytuowany jest w bliskim sąsiedztwie całorocznej kolei linowej na szczyt Czarnej Góry. Wartym podkreślenia jest fakt, iż projekt ten otrzymał dotację na realizację w wysokości 3 200 000 zł. Inwestor może liczyć na pełne wsparcie w zakresie zaprojektowania, budowy i oddania gotowego obiektu do zarządzania.

Szkoła Narciarska Czarna Góra SZKOŁA NARCIARSKA CZARNA GÓRA

Najatrakcyjniejszy ośrodek narciarski w regionie wymaga profesjonalnej szkoły narciarskiej. Naszemu partnerowi proponujemy wyłączność na prowadzenie usług szkoleń narciarskich i snowboardowych na terenie ośrodka narciarskiego Czarna Góra.

Catering Czarna Góra GASTRONOMIA OŚRODKA CZARNA GÓRA

Ośrodek Czarna Góra oferuje również możliwość współpracy w zakresie prowadzenia działalności cateringowej. Działalność ta objęta jest gwarancją wyłączności na terenie całego ośrodka.

Wypożyczalnia Czarna Góra WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU ZIMOWEGO

Wypożyczalnie sprzętu to niezbędne punkty usługowe w każdym ośrodku narciarskim. Działalność ta – podobnie jak gastronomia i szkoła narciarska, objęta jest gwarancją wyłączności na terenie całego ośrodka narciarskiego Czarna Góra.

SPA Czarna Góra ŹRÓDŁA TERMALNE

Ośrodek Czarna Góra proponuje współpracę przy pozyskaniu wód termalnych i budowie zespołu basenów termalnych wraz z zapleczem usługowym oraz centrum SPA. Ta wyjątkowa inwestycja sprawi, że cały ośrodek stanie się wyjątkowym miejscem nie tylko w skali regionu, ale i europejskich ośrodków narciarskich. Kompleks znajdzie się w pobliżu stoków narciarskich i zkompleksu Apartamentów Czarna Góra. Inwestor może liczyć na pełne wsparcie w zakresie zaprojektowania, budowy i oddania gotowego obiektu do zarządzania.