Znajdź nas na:
switcher
Odwiedź nasz sklep

Sezon 2018/2019 na Czarnej Górze

 

Ach.. co to był za sezon!!!

 

Snow Crew odpaliło armaty i ruszyło do boju o białą zimę juz 16 listopada. Tydzień później – w weekend 24-25 listopada – mogliście już poszaleć na Czarnej Górze na nartach i deskach. A od piątku 30 listopada aż do dziś kręciliśmy już dla Was nieustannie. A Wy – jak zwykle – nie zawiedliście i przez całe 124 dni korzystaliście z białego szaleństwa. Dziękujemy! Bez Was nie mogło się udać!

A po tym cudownym otwarciu porwała nas lawina eventów i wydarzeń. Cudownie było spędzić z Wami Mikołajki i Święta. Niezapomniany był roztańczony Sylwester na stoku i szalony koncert z okazji Dnia Kobiet.

Pozdrawiamy wszystkich partnerów, z którymi mogliśmy dla Was przygotowywać dodatkowe atrakcje: Helly Hansen, Radio ZET, Wedel, Eska, TVN, Radio RAM, Wrocław, Szczecin i Opole.

Wspólnie zbieraliśmy fundusze dla dzieci “małych i bez focha” w trakcie Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Mieliście też możliwość potestować najnowsze kolekcje sprzętu narciarskiego i snowboardowego od: Volkl, Salomon, Elan, Lusti, Ride i Dakine albo przejechać się w zimowych warunkach terenowymi suvami od Mitsubishi.

Odbyła się pierwsza edycja Helly Hansen Master League Czarna Góra i w ręce najszybszych powędrowały nagrody i Puchary Czarnej Góry. Najmłodsi – w nie mniej emocjonujących zawodach – walczyli o Puchar Promyczka!

Wypiliście całe morze gorącej czekolady w Skibarach przy Żmiji i Efce oraz w Regionalnej Karczmie Czarna Góra.

Sezon zakończyliśmy wspaniałym narciarskim marcem, pełnym słońca i fantastycznych warunków na stokach.

I choć śniegu jeszcze na naszej bioklimatycznej Czarnej Górze trochę zostało, to wiosna już głośno dopomina się o swoje prawa, a wraz z nią rowerzyści, wędrowcy i zdobywcy szczytów, górscy biegacze, wspinacze i zdobywcy podziemnych korytarzy. Szykuje się równie równie fascynujący sezon wiosna/ lato 2019. Bądźcie czujni!

 

A tymczasem na otarcie łez mamy dla Was:

KONKURS

Do wygrania:

1 x karnet całosezonowy na sezon 2019/2020

3 x karnet “6 dni kiedy chcesz” na sezon 2019/2020

6 x karnet całodniowy na sezon 2019/2020

żeby wygrać, wystarczy wypełnić Ankietę, dzięki której dowiemy się, jak możemy być dla Was jeszcze lepsi.

 

 

 

Regulamin konkursu: tu!

 

Do zobaczenia na Czarnej!

Dodano dnia: 31.03.2019