Język:
Znajdź nas na:
switcher

Długi weekend czerwcowy #naCzarnej pełen atrakcji!


 

Gotowi na długi weekend czerwcowy w sercu Sudetów i Strefy Czystego Powietrza? Szykujemy dla Was mnóstwo atrakcji – na pewno nie będziecie się u nas nudzili! Łapcie info jak wygląda plan i złapcie oddech w górach.

Dodatkowo, Goście hotelowi przez cały długi weekend czerwcowy będą mogli korzystać ze strefy basenowej czy atrakcyjnego programu animacji dla dzieci.

Na miłośników mocnych wrażeń i konkretnej dawki adrenaliny czeka Bike Park Czarna Góra – NS Bike, który będzie otwarty od czwartku do niedzieli (16-19.06.22) w godzinach 9:00-18:00.

 

Harmonogram na 17-18.06.2022:

PIĄTEK 17.06.2022

11:00 – joga na powietrzu z Martyną Siwek przy obiekcie Biała Perła. Zajęcia potrwają 45 minut.

Zajęcia jogi bazujące na stylu VINYASA. Będzie to łagodna i płynna sekwencja jogi, mająca na celu rozbudzenie ciała. Połączenie ruchu z oddechem. Dodatkowo będą techniki pomagające zrzucić nagromadzone napięcie, aktywny i pasywny stretching i kilka ruchów mobilizujących stawy. Na koniec odprężenie w relaksacji prowadzonej w pozycji leżącej – jogicznej Savasanie.
Zajęcia będą dostosowane do możliwości całej grupy. W razie jakichkolwiek wątpliwości/ przeciwwskazań proszę o zgłoszenie przed zajęciami. Nie trzeba mieć wcześniejszego doświadczenie w jodze czy innych aktywnościach.

Na zajęcia należy ubrać wygodny strój sportowy. Zajęcia odbywają się na boso na macie do jogi.
Poleca się spożywanie posiłków na ok 2 godziny przed sesją jogi.

15:00-17:00 – warsztaty z automasażu twarzy z Dominiką Muzyką w obiekcie Biała Perła.

Zajęcia będą trwały 30 minut, a ilość miejsc jest ograniczona. Warsztaty będą odbywały się co pół godziny, żeby wszystkie zainteresowane osoby mogły skorzystać.

Automasaż twarzy Kobido. Uczestnicy poznają wiele technik masowania twarzy, szyi, głowy oraz strategicznych miejsc dla kobiet – w okolicy oka, ust i czoła. Wszystko w towarzystwie zapachów naturalnych olejków i mgiełek. To czułe, ubogacające i relaksujące doświadczenie pomoże lepiej poznać swoje ciało i da narzędzia do dbania o swój wygląd.

17:00-21:00 – wieczór przy Karczmie Czarna Góra z kapelą Balka Trio. Na miejscu będzie czekało specjalne menu grillowe, więc będziecie mogli kupić pyszne jedzonko, m.in.: kiełbasę, dania z kociołka czy wege bigos.
 

SOBOTA 18.06.2022

12:00-13:00 – lekcja oddychania w Strefie Czystego Powietrza na szczycie Czarnej Góry. Zbiórka pod Luxtorpedą o 12:00.

Zajęcia oddechowe zaczniemy od nauki optymalnego wzorca oddechowego:
Oddech torem przeponowym – dolnożebrowym, oddech przez nos, wykorzystujący podstawowe mięśnie oddechowe.
Następnie przejdziemy przez kilka ćwiczeń oddechowych, które będą miały za zadanie usprawnienie wdechu i wydechu oraz zwiększenie koncentracji.
Zajęcia zakończymy relaksacją prowadzoną, dla ukojenia układu nerwowego, który na co dzień jest narażony na dużą ilość czynników stresogennych.
Ćwiczenia zostaną omówione w taki sposób, aby część tych praktyk móc wykonywać samodzielnie w życiu codziennym.

*Program warsztatu stworzony na podstawie wiedzy na temat Pranayam – jogicznych, indyjskich metod oddechowych oraz wiedzy z zakresu fizjoterapii oddechowej. Uczestnicy powinni postawić na wygodny strój, spodnie nieuciskające brzucha, w chłodniejszy dzień – ciepłe okrycie wierzchnie.

20:00-23:00 – Wieczór w rytmie SOUL z DJ-em Daso w obiekcie Biała Perła.

 

Sprawdź noclegi:

• Biała Perła: Zobacz ofertę
• Czarna Perła: Zobacz ofertę
• Apartamenty Czarna Góra: Zobacz ofertę
• Karczma Czarna Góra: Zobacz ofertę

 
 

Dodano dnia: 13.06.2022