Znajdź nas na:
switcher
Odwiedź nasz sklep

Glacensis Floł Trip

 

Jeśli uwielbiacie zjeżdżać przyjemnymi i bezpiecznymi leśnymi trasami oraz wolicie pominąć etap wjeżdżania – to te wycieczki wyjątkowo przypadną Wam do gustu! Zapraszamy na całodniowe wycieczki rowerowe po Singletrack Glacensis.Na czym to polega? 
Zostajecie wwiezieni busami na przełęcze, dzięki czemu oszczędzacie siły i w pełni możecie cieszyć się zjazdami po singletrackach wokół Kotliny Kłodzkiej. Busami można wjechać na przełęcze: Puchaczówka, Janowa, Jaworowa oraz Łaszczowa. W zależności od sprawności grupy organizowane jest 5 lub 6 zjazdów o łącznej sumie około 50 km. Po drodze zapewniona jest przerwa na posiłek.

Kiedy można skorzystać z atrakcji? 
W wakacje w piątki, istnieje możliwość umówienia grupy na inny termin. Start zaczyna się o godzinie 9:00 ze Srebrnej Góry, w tym samym miejscu jest też zakończenie, w okolicach godziny 18:00. Wycieczka jest możliwa gdy uzbiera się grupa minimum 5-cio osobowa. 

Ile to kosztuje?
Wycieczka bez przewodnika to koszt 140 zł/os. Jeżeli grupa potrzebuje przewodnika to koszt 180 zł/os. Dodatkowo można domówić posiłek w dniu wycieczki za 25 zł. 

     Dodano dnia: 09.08.2019