Znajdź nas na:
switcher
Odwiedź nasz sklep

Góra możliwości na weekend 26-27.01.2019

Już w ten weekend dużo się będzie działo na czarnej! Będziecie mogli przetestować narty z najnowszej kolekcji Völkl, nauczyć się tańca latino, sprawdzić swoje przejechać się najnowszym MITSUBISHI L200, sprawdzić jak strefa czystego powietrza wpływa na Wasz organizm lub wystartować w III edycji Helly Hansen Master League Czarna Góra i wygrać samochód terenowy na weekend z pełnym bakiem paliwa!

Jeśli zostawiacie decyzję o rezerwacji noclegu na ostatnią chwile nasze Apartamenty i Hotele mają dla Was specjalną ofertę: Aparthotel Czarna Góra zaprasza niezapomniane rodzinne ferie, Apartamenty Czarna Góra zaprasza wszystkich ceniących sobie niezależność, Aparthotel Czarna Perła jest idealnym miejscem dla tych którzy chcą być najbliżej stoku w samym centrum wydarzeń, a Hotel Morawa zaprasza na kameralny wypoczynek w zacisznej Starej Morawie z mnóstwem atrakcji dla całej rodziny! Jeśli cenicie sobie górski klimat odnajdziecie się w Villi Czarna Góra tuż obok kolei linowej LuxTorpeda.

III edycja Helly Hansen Master League Czarna Góra

Dwie pierwsze edycje Helly Hansen Master League już za nami. Gratulujemy zwycięzcom! Kolejna Edycja naszej ligi już w ten weekend!

26 stycznia – trening
27 stycznia – zawody

Wszyscy miłośnicy slalomu giganta na start Helly Hansen Master League Czarna Góra
Zawody i trening odbędą się na trasie A FIS. Start o 8:00 – koniec o 10:00.

W tej edycji do do wygrania nagroda specjalna ufundowana przez Grupę Germaz! Samochód terenowy Mitsubishi na weekend z pełnym bakiem paliwa! Oprócz sportowej satysfakcji na mecie czekają na Was nagrody od sponsorów: Helly Hansen i Czarna Góra Resort.

Regulamin wydarzenia na stronie Czarna Góra

Szczegóły i zapisy: tel. 606 614 856

Wydarzenie na facebooku.

 


Pomiar stanu zdrowia w Strefie Czystego Powietrza!

Sprawdź, jak poprawia się Twój stan zdrowia. Przy pomocy urządzenia podobnego do alkomatu zbadamy: stopień różnicy wydychanego tlenku azotu oraz zmianę parametrów spirometrii po aktywności fizycznej na zewnątrz. Aby to sprawdzić, potrzebne będą dwa pomiary: pierwszy rano, na czczo, jeszcze przed śniadaniem, a drugi – zaraz po powrocie z aktywnego dnia na nartach.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pomiary które odbędą się w fazach:
Pomiar 1. 26 stycznia 7:30 – 9:30 – Rano, przed śniadaniem na czczo!
Pomiar 2. 26 stycznia 15:30 – 17:30 – Po południu, prosto po nartach

Spotkanie przed pomiarem:
Lobby Bar przy recepcji w Aparthotelu Czarna Perła

Do udziału w projekcie zapraszają:

Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu – lek.med. Karina Gojny
Dział Badań i Rozwoju Czarna Góra Resort – dr Jakub Krzeszowiak

Wydarzenie na facebooku.


Jazda testowa – Mitsubishi!

Już w ten weekend będziecie mogli przetestować najnowsze MITSUBISHI L200 typu pickup z napędem 4×4! Samochód będzie nas Was czekał pod Aparthotelem Czarna Perła!

Dodatkowo będziecie mogli też zobaczyć najnowsze MITSUBISHI Eclipse Cross!

Dla uczestników Helly Hansen Master League Czarna Góra została przewidziana nagroda specjalna w postaci samochodu terenowego Mitsubishi na weekend z pełnym bakiem paliwa!

Jazda demonstracyjna oraz próbna bezpłatna

Zapraszamy!

Wydarzenie na facebooku.


Völkl Winter Tour 2019 – przetestuj narty w Czarnej Górze

Po raz 10. marka VÖLKL zaprasza na bezpłatne testy nart z kolekcji 2019/2020 do najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce.

Każdy uczestnik testów ma wyjątkową okazję sprawdzić najnowszy sprzęt narciarski marki Völkl, który do sklepów trafi dopiero w przyszłym roku.

Już w niedzielę 27.01 widzimy się na stoku Czarna Góra Resort.

Testy są całkowicie bezpłatne, a udział w nich może wziąć każdy narciarz, który odwiedzi nasze miasteczko testowe Völkl.

Formuła testów zakłada przetestowanie jak największej ilości dostępnych nart i znalezienie swojego ulubionego modelu. Maksymalny czas testowania jednej pary wynosi 60 minut.

Liczba wypożyczeń jest nieograniczona.

Czas trwania testów 9:00-16:00.

Wydarzenie na facebooku.

Latino night w Hotelu Morawa

Nie znasz kroków tańców latynoskich? Nic nie szkodzi! Przygotowaliśmy dla Ciebie naukę podstawowych figur jednego z najbardziej popularnych tańców. Nie zabraknie największych przebojów takich jak salsa, samba i cha cha. Serdecznie zapraszamy, wstęp bezpłatny dla wszystkich Gości.

Wydarzenie na facebooku.

Dodano dnia: 25-01-2019