Język:
Znajdź nas na:
switcher
Pomoc Ukrainie!

Harmonogram wydarzeń


 

W Czarna Góra Resort przez 365 dni w roku czeka moc atrakcji! Niezależnie czy jesteś dzieckiem czy dorosłym, czy jest lato czy zima, czy pada deszcz czy świeci słońce – u nas nie będziesz się nudził. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wiele wydarzeń, które pozwolą Wam przeżyć niezapomnianą przygodę! Łapcie harmonogram, czytajcie i zapisujcie w kalendarzach! Nie może Was zabraknąć #naCzarnej!

 

Lipiec:

09-11.07.2022

Przedłużony weekend w rytmie Fitness!
– Sobota – zapraszamy na popołudnie wypełnione tańcem
– Niedziela – poranek mindfullness, pozwól sobie na chwilę wyciszenia podczas zajęć jogi i medytacji. A wieczorem wzmocnij swoje mięśnie i naładuj się konkretną dawką endorfin podczas konkretnego wycisku (m.in. Body Shape)
– Poniedziałek – na zakończenie przedłużonego weekendu dobrze się rozciągniemy podczas porannego stretchingu, a potem wzmocnimy brzuch

16-17.07.2022

Jazda na weekend!
Gotowi, do startu, START! Zaczynamy zawody zjazdowe na Czarnej Żmii! Wsiadaj do wagonika, zapinaj pasy i mknij nawet 40km/h! Kto okaże się najlepszy?

 

Sierpień:

05-07.08.2022

Weekend pełen wspomnień
– Piątek – Aperol Time! Szykuje się niezapomniana zabawa przy składankach od energetycznego DJ!
– Sobota – chcecie poznać tajniki prowadzenia konta na Instagramie? Zapraszamy na warsztaty w chill strefie! A wieczorem na wspólną zabawę przy winie i muzyce od DJ-a.
– Niedziela – a na zakończenie weekendu zróbmy profesjonalne zdjęcia wykonane przez fotografa, prosto z Czarna Góra Resort!

12-14.08.2022

Festiwal piwa i burgera
Dobre jedzonko i piwo to podstawa udanej imprezy! Dlatego zapraszamy na festiwal piwa i burgera – pewne jest jedno, nie zabraknie pysznych burgerów, zimnego piwa i dobrego humoru!

 

Wrzesień:

03.09.2022

To nie koniec lata!
Czekamy na Ciebie z:
– konkretną dawką adrenaliny podczas zawodów rowerowych
– piknikiem pełnym uśmiechu i dobre zabawy
– dawką wiedzy dotyczącej gór podczas szkolenie z GOPR-em
– atrakcyjnymi zabawami dla dzieci

16-18.09.2022

• Weekend z naturą
– Piątek – postaw na czas dla siebie i weź udział w warsztatach selflove, a później spędź przyjemny czas przy ognisku i dźwiękach gitary
– Sobota – ruszamy na wycieczkę w góry, a tam weźmiemy udział w sesji przytulania drzew i oddychania w Strefie Czystego Powietrza
– Niedziela – nie ma nic lepszego niż poranna medytacja z widokiem na górski krajobraz, na szczycie Czarnej Góry

 
 

Dodano dnia: 23.06.2022