Znajdź nas na:
switcher
Odwiedź nasz sklep

Odpocznij od smogu!
Wakacje w strefie czystego powietrza

Dolnośląski Czarna Góra Resort znajduje się w strefie czystego powietrza. Występuje tu unikalny bio- i mikroklimat, charakterystyczny dla obszarów alpejskich oraz subalpejskich, a stężenie zanieczyszczeń powietrza jest na wyjątkowo niskim poziomie. Spędź aktywne wakacje i odetchnij od smogu. Zobacz, jak wiele atrakcji masz do wyboru!

PIŁKA JEST OKRĄGŁA, A EKRAN JEST WIELKI

Jeśli sportowe emocje są Ci bliskie, a tegoroczne Mistrzostwa śledzisz z zapartym tchem, koniecznie odwiedź Karczmę Czarna Góra. To miejsce, gdzie w otoczeniu malowniczej przyrody możesz kibicować naszym i na bieżąco obserwować przebieg akcji.Oprócz dużego ekranu, w specjalnie przygotowanej strefie kibica czeka na Ciebie wyjątkowa karta menu, z napojami i daniami serwowanymi w mundialowym stylu. Warto też wykazać się wiedzą i sprytem w konkursach – a jeśli masz pod opieką dzieci, przyprowadź je do kącika małego fana piłki nożnej. Zapisz się na wydarzenie!

SZALONY ETOLL DRIFT OPEN 4.0

W dniach 23-24.06.2018 Masyw Śnieżnika zmieni się w tor spektakularnych popisów mistrzów kierownicy. Drifting to widowiskowy sport motorowy, w którym emocje, zarówno uczestników, jak i publiczności, sięgają zenitu. Organizatorem zawodów są Automobil Ziemi Kłodzkiej. Pierwszego dnia bramy dla widzów będą otwarte od godz. 9:30, a kwalifikacje do TOP 32 potrwają od 14:00 do 20.30. W niedzielę obserwować wydarzenia można już od godz. 10:00, zaś pierwsze przejazdy TOP 32 w parach wystartują o 12:30. Zapisz się na wydarzenie!

PRZYWITANIE WAKACJI Z ESKA SUMMER CITY

30 czerwca to data, którą warto wyraźnie zaznaczyć w kalendarzu, a obecność w tym dniu w Czarna Góra Resort jest obowiązkowa. Wtedy właśnie nastąpi wielki start wakacji! Małych i dużych gości przywita niesamowity Fun Park, z samochodami elektrycznymi, quadami, ścianką wspinaczkową, trampolinami eurobungee i torem tubbingowym. Nieopodal pędzić będzie najdłuższa w kraju zjeżdżalnia grawitacyjna Czarna Żmija, wożąc śmiałków po pełnym zakrętów, 950-metrowym torze, a kolej linowa Luxtorpeda umożliwi ekspresowy wjazd na szczyt Czarnej Góry. Warto przybyć na emocjonujące otwarcie nowoczesnego parku linowego, z 14 stacjami i 180-metrową tyrolką. Ochłodę zapewnią baseny zewnętrzne i waterball, a rozrywki najmłodszym dostarczą wykwalifikowani animatorzy oraz zabawa na dmuchańcach. Zapisz się na wydarzenie!

PRZYJEMNE, LETNIE RYTUAŁY

Czyste powietrze warto maksymalnie wykorzystać! Dlatego codziennie rano instruktorzy Czarna Góra Resort prowadzą ćwiczenia oddechowe, połączone z nauką relaksacji. Cyklicznie odbywają się także: spotkania pielęgnacyjne w saunie, zajęcia aqua-aerobiku, wieczorki taneczne i pokazy kina letniego. Szczegółowe informacje uzyskasz w recepcji – tam też możesz zgłosić chęć uczestnictwa w wybranych zajęciach.

Od lipca w Hotelu Morawa każdy dzień będzie można spędzać inaczej. W poniedziałki o 17:00 rozpoczną się lekcje gry na gitarze, na które warto dołączyć z własnym instrumentem. Wtorki to czas wieczornych planszówek, środy upłyną pod znakiem popołudniowego grillowania na tarasie z pięknym widokiem, a w czwartki od godz. 20:00 degustacje wina będą przeplatać się z niezwykłymi opowieściami.

Piątki warto spędzać na wieczorkach z rękodziełem (string art), a w soboty – wypoczywać przy klimatycznej muzyce. Wakacyjne niedziele to czas nordic walking – w trakcie wycieczek odwiedzimy m.in. Browar Kamienica, a wieczorem spotkamy się przy ognisku z kiełbaskami.

Zobacz Hotel Morawa

WRZUĆ NA GÓRSKI BIEG

28 i 29 lipca odbędzie się charytatywny, event biegowy (2 biegi górskie), w którym o wyniku końcowym zdecyduje suma uzyskanych rezultatów. W sobotę do pokonania będzie odcinek o długości 1 mili (1609 m), a w niedzielę – 10 km, z sumą przewyższeń wynoszącą prawie 1000 m. Celem inicjatywy jest rozwijanie świadomości dawstwa szpiku, finansowe wsparcie onkologii dziecięcej oraz promocja sportu i okolicy Czarnej Góry. Event uświetnią liczne atrakcje z udziałem zaproszonych gości, koncert Mezo oraz bieg dziecięcy pod hasłem “Dzieciaki biegają dla dzieciaków”. Zapisz się na wydarzenie!

CZARNA GÓRA RESORT – POMYSŁ NA AKTYWNE WAKACJE

Jak widzisz, w te wakacje nie warto się nudzić! Gdy tylko znajdziesz chwilę wolnego czasu, przyjedź do Czarna Góra Resort, leżącego w odległości zaledwie 120 km od stolicy Dolnego Śląska – Wrocławia. Oprócz licznych atrakcji, znajdziesz tu krystalicznie czyste powietrze, liczne szlaki piesze i rowerowe oraz strefę zdrowego przysmaku, czyli 4 znakomite restauracje: Panorama, Rukola, La Sienna, Karczma Czarna Góra.

Po całodziennych aktywnościach możesz odpocząć w komfortowych warunkach, wybierając nocleg w wygodnych Apartamentach Czarna Góra, luksusowym Aparthotelu Czarna Góra, romantycznej Villi Czarna Góra lub kameralnym Hotelu Morawa

Do zobaczenia!

Dodano dnia: 23 czerwca 2018 r.