Znajdź nas na:
switcher
Odwiedź nasz sklep

OTWIERAMY na MIKOŁAJKI!

 

Słuchajcie, mamy dla Was dwie informacje: jedną dobrą, drugą złą. Zła jest taka, że dziś kończy się promocyjna przedsprzedaż karnetów… a dobra:
 

?❄️OTWIERAMY! na MIKOŁAJKI!!! ??

 
Już jutro! 6 grudnia o 9:00 zbiórka na sztruksie! Ale to nie koniec Mikołajkowych niespodzianek – żeby jeździło się milej tniemy ceny karnetów godzinowych o połowę? Więc jeżeli chcecie pokazać komuś, jak cudowne jest szusowanie, to wychodzi, że co drugi jeździ gratis??
 
Czekaliśmy na tę informację długo i w napięciu, a Wy czekaliście z nami! Dziękujemy za słowa otuchy dla ekipy Snow Crew, za wszystkie kciuki trzymane tak długo i wszystkie achy i ochy pod każdym zdjęciem i filmikiem śnieżącej armaty? W wojnie o białą zimę – 1:0 dla Snow Crew. Chłopaki – dziękujemy?
 
A zatem, ekipa Snow Crew oddaje nam w narciarskie posiadanie:
?trasa K – niebieska
?trasa L – niebieska
?trasa M – niebieska
?trasa Helly HansenB fis – czerwona
?Misiowa Polana
 
Wozić Was będą:
?Efka – kanapa 4 os.
?Biba – wyciąg
?taśma na Misiowej Polanie dla debiutujących w Szkole Narciarsko-Snowboardowej Czarna Góra
? i – jeżeli tylko wiatr na to pozwoli – to również Luxtorpeda – kanapa 6 os.
 
Prognozy pogody pokazują bardzo silny wiatr?, który – jak wiecie – zagraża bezpieczeństwu na Luxtorpedzie. Ale Wasze trzymanie kciuków pomogło już tyle razy, że liczymy, że i tym razem się uda?
 
Pierwszy weekend szusowania wygląda tak:
piątek – sobota – niedziela – 9:00-16:00
 
Czynne będą:
? Kasy Efce i przy Karczmie
? Karczma Czarna Góra 8:00-18:00
?wypożyczalnia – przy Efce i przy Karczmie
?szkoła narciarska – przy Efce
 
W dniu otwarcia – 6 grudnia – karnety godzinowe do 12h włącznie – 50%. Promocja obowiązuje w kasie.
 
Dojazd – dojedziecie do nas jak zwykle wygodnie świeżo wyremontowanymi i odśnieżonymi drogami od strony Stronia Śląskiego albo od Bystrzycy Kłodzkiej. Jeżeli jedziecie krajową 8️⃣ką, to w Kłodzku zjedźcie na nową obwodnicę;)
 
A jak ktoś już wie, że jeden dzień to za mało, to polecamy Free Ski w hotelach resortu – wtedy karnet kosztuje Was tylko 5% ceny? Zobaczcie sami ? czarnagora.pl/free-ski/
 
Parkingi czynne po obu stronach ośrodka. Zachęcamy do korzystania z wygodnych parkingów przy Efce, ale jeżeli ktoś z przyzwyczajenia zajedzie pod Karczmę, to za budową skręcamy w lewo i do końca.
 
To co? Widzimy się jutro na nartach czy na desce? ??
 
 
 
 

 

 

 

 

Dodano dnia: 5.12.2019