Znajdź nas na:
switcher
Odwiedź nasz sklep

W 2019 nauczę się jeździć na nartach lub na desce!

 

To też Twoje postanowienie noworoczne!

 

Super! Mamy świetny plan na to, żeby udało Ci się je zrealizować. Wszystko już czeka na Czarnej Górze:

    • świetnie przygotowane i różnorodne trasy – niezależnie od tego na jakim etapie nauki i zaawansowania jesteś, na pewno znajdziesz tu miejsce, gdzie możesz trenować 
    • profesjonalni i zawsze uśmiechnięci instruktorzy – szkoła nie kojarzy Ci się najlepiej – gwarantujemy, że z tej szkoły nie będziesz miał dość! 
    • nowoczesny sprzęt i specjaliści, którzy pomogą Ci go dobrać – zanim zainwestujesz – przetestuj! Możesz też oddać swój sprzęt do regeneracji przed szlifowaniem nowych umiejętności:) 
    • strefa regeneracji najbliżej stoku – zarezerwuj nocleg najbliżej stoku, uzupełnij kalorie w jednej z wielu restauracji i korzystaj ze strefy spa z basenem, saunarium i fizjoterapeutami 

 

Czekamy tylko na Ciebie:)

 

Opcji jest mnóstwo: pierwsze szusy dla najmłodszych i tych trochę starszych, doskonalenie umiejętności, treningi na tyczkach dla sportowców małych i dużych… a dla tych, którzy lubią rywalizować – zawody.

 

Im będzie nas tu więcej, tym większa będzie motywacja. A my ze swojej strony obiecujemy dorzucać coraz to nowe zachęty! Bądźcie czujni!

 

Do zobaczenia na stoku!

 

 

 

 

Dodano dnia: 01.01.2019