Znajdź nas na:
switcher
Odwiedź nasz sklep

Apres-ski

Apres-ski
czyli narciarski lifestyle

Kiedyś trzeba dać odpocząć nogom. Nawet miłośnicy nocnych jazd w końcu składają kije, co wcale nie znaczy, że to koniec wrażeń. W końcu istotne są przecież nie tylko warunki na trasach, ale i to, co można robić, po zjechaniu z nich. Takich po-szusowych atrakcji przybywa na Czarnej Górze z każdym rokiem. 

 Już po nartach, ale jeszcze na stoku

Prosto ze stoku można się wybrać do stref Apres na stoku, czyli do Karczmy lub Skibaru przy Efce. Zarówno w środku, jak i na zewnątrz, będzie czekała na Was specjalna oferta Happy Hour i dużo dobrej muzyki. Śledźcie nasze strony i profile społecznościowe, aby dowiedzieć się więcej na temat wydarzeń specjalnych i eventów.


Apres-ski Czarna Góra Resort


Strefa wellness & SPA

Urlop to też najlepszy moment na regenerację. Najlepiej wspomóc ją wizytą w SPA i skorzystać z dobroczynnych dłoni masażystów. A masaże to tylko początek listy zabiegów, które Czarna Góra Resort oferuje tym, którzy w góry przyjechali skorzystać ze wszystkich sił, jakie oferuje matka natura w walce o młody i zrelaksowany stan ciała i ducha. 

Pomocny jest tu też basen oraz – oczywiście – saunarium. Miłośników oryginalnej wersji saunowania zainteresuje fiński domek saunowy przy Hotelu Morawa, który daje możliwość przekonania się, jakich emocji dostarcza snow morsing.
 


Kup karnet - wygodniej i taniej!


Zarezerwuj nocleg FREE SKI i odbierz karnet gratis