Znajdź nas na:
switcher
Odwiedź nasz sklep

Aktywny wypoczynek wzmaga apetyt

 

Na terenie Czarna Góra Resort Nasi Goście znajdą 5 znakomitych restauracji.
Dzięki bogatej ofercie gastronomicznej możesz do woli delektować się ulubionymi smakami i codziennie próbować nowych specjałów.Szybka przekąska na stoku

Szusujący po stokach narciarze i snowboardziści mogą odetchnąć i posilić się w ski barach, zlokalizowanych przy Aparthotelu Czarna Perła oraz przy dolnej stacji kolei Żmija. Dodatkowo na stoku przy dolnej stacji koleii LuxTorepda znajdą Państwo Regionalną Karczmę Czarna Góra  serwującą lokalne przysmaki.

Bogate zaplecze restauracyjne

Swojski klimat, włoska finezja czy nowoczesne dania? Na terenie Czarna Góra Resort znajduje się 5 rekomendowanych restauracji – każda w nieco innym klimacie i ze zróżnicowanym menu.

Regionalna Karczma Czarna Góra szczyci się lokalnymi potrawami, zaś Rukola (znajdująca się w Hotelu Morawa) posiada Certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. La Sienna łączy rodzimą tradycję ze śródziemnomorską finezją, a Restauracja Panorama serwuje polskie dania w wyszukanej, nowoczesnej odsłonie.

Nowo otwarta restauracja w Aparthotelu Czarna Perła, gwarantuje natomiast wykwintne połączenie regionalnych tradycji z lokalnymi produktami.

Znajdujące się na terenie Aparthotelu Czarna Góra i Aparthotelu Czarna Perła kameralne i komfortowo urządzone lobby bary to idealne miejsca na relaks, spotkanie biznesowe lub spotkanie z przyjaciółmi oraz doskonała okazja na napicie się kawy, herbaty lub drinka i zjedzenie pysznego deseru.

 

  

Zarezerwuj pobyt w Czarna Góra Resort