Znajdź nas na:
switcher
Odwiedź nasz sklep

Ponad 200 km tras biegowych w najbliższej okolicy

 

Czarna Góra to mekka dla narciarzy biegowych, których ulubiony sport nie jest tak tak wymagający, jak zjazdy po stoku. W najbliższej okolicy Siennej znajdziesz wiele tras biegowych o zróżnicowanym stopniu trudności.Profesjonalne trasy biegowe

W Masywie Śnieżnika oraz pobliskich Górach Bystrzyckich stworzono największy w Polsce system tras narciarstwa biegowego. Narciarstwo biegowe to dobry zamiennik dla zimowych spacerów. W dodatku, aby je uprawiać, nie trzeba daleko wyjeżdżać – wystarczą narty, śnieg i wycieczka do lasu, na pola lub łąki.

Dzięki owocnej współpracy z czeskimi partnerami zwolennicy tej formy zimowej aktywności mogą skorzystać łącznie z ponad 200 km ratrakowanych i oznakowanych tras zlokalizowanych w najbliższym sąsiedztwie Czarna Góra Resort. Warto wspomnieć że aby szybko dotrzeć do trasy prowadzącej na Śnieżnik należy skorzystać z wyciągu Żmija.

 

16.02.2019 odbywa się maraton narciarski Ultrabiel – najdłuższy w Polsce bieg narciarski. Do wyboru są 3 dystanse – 60km, 20km lub 13km. Jeśli szukasz noclegu warto pomyśleć o naszych apartamentach i hotelach.

Aktualny stan tras

Planując ten rodzaj przyjemnej i zdrowej aktywności w okolicach Czarna Góra Resort, zapoznaj się z aktualnym stanem tras i szlaków znajdujących się w najbliższej okolicy.

Więcej o regionie i trasach biegowych możesz dowiedzieć się z reportażu Dzień Dobry TVN.

 

Zarezerwuj pobyt w Czarna Góra Resort