Znajdź nas na:
switcher
Odwiedź nasz sklep

Treningi na tyczkach

 

Bądź jak Alberto Tomba

Jeżeli oglądanie narciarstwa alpejskiego na kanapie już Ci nie wystarczy, na Twoich ścianach wiszą plakaty Lindsay Vonn i Herminatora, nie mylisz skrótu FIS z kolejnym rodzajem podatków i marzysz o zjechaniu trasą Streif to znaczy, że dobrze trafiłeś. Dzięki naszym instruktorom i treningom, jakie dla Ciebie przygotowali, możesz podnieść swój narciarski poziom. Weź udział w sportowej rywalizacji, popraw swoją technikę i poczuj emocje z alpejskich pucharów.

Zapraszamy na treningi jazdy sportowej na tyczkach w Czarnej Górze. Nasze długie trasy są wręcz stworzone do narciarskiej rywalizacji – świadczy o tym liczba homologacji FIS, jakimi możemy się pochwalić – aż 9! 

Treningi prowadzone są przez instruktorów z uprawnieniami PZN/ISIA, a trasy slalomu lub slalomu giganta rozstawiane są na trasach z homologacjami FIS.

  

 

Zajęcia odbywają się w weekendy:

  • w soboty 8:00 – 10:00 oraz 12:00 – 14:00
  • w niedziele 8:00 – 10:00

Ponieważ narciarstwo alpejskie to sport zależny od warunków atmosferycznych – terminy, rodzaj i lokalizacja treningu są każdorazowo potwierdzane na funpage’u Treningi na tyczkach Czarna Góra

 


 

Helly Hansen Master League Czarna Góra

A jeżeli zasmakujesz w ściganiu, to mamy dla Ciebie coś ekstra – zawody Helly Hansen Master League Czarna Góra

Trzy edycje i finał z Pucharem o tytuł Mistrza Czarnej Góry