Znajdź nas na:
switcher
Odwiedź nasz sklep

Zawody i zgrupowania dla każdego!

Nasz ośrodek od lat organizuje przestrzeń do sportowej rywalizacji i treningów dla tysięcy miłośników białego szaleństwa. Czarna Góra Resort to idealne miejsce na poprawę swoich umiejętności oraz na rozpoczęcie przygody z nartami lub deską – bez względu na poziom zaawansowania i doświadczenie. Świetnie przygotowane trasy, nowoczesna infrastruktura i homologacje FIS pozwalają również na organizacje imprez sportowych – zarówno mniejszych turniejów dla najmłodszy, jak i pełnoprawnych zawodów dla najbardziej zaawansowanych.

W tym roku również możecie doświadczyć moc sportowych wrażeń – od najprostszych aktywności i zgrupowań na śniegu dla każdego, po zawody dla bardziej doświadczonych fanów białego szaleństwa!

Co z noclegiem?

Jako uczestnik aktywności sportowych takich jak zgrupowania czy zawody – możesz odbyć pobyt w naszych obiektach, które znajdują się przy stoku.

Gdzie znajdę oferty noclegowe?

Oferty noclegowe znajdziesz w zakładce Pobyt -> Noclegi. Aby przejść do zakładki z noclegami, skorzystaj z przycisku poniżej:

 
 

Noclegi →

Co ze sprzętem?

Dla osób, które chciałyby wypożyczyć sprzęt narciarski, otwarta będą Wypożyczalnie i Szkoła Narciarska Czarna Góra na terenie ośrodka.

Jak się zapisać?

Aby zapisać się na jedną z aktywności należy przejść do zakładki TUTAJ, znaleźć interesującą sekcję i skorzystać z podanych danych kontaktowych. Można również skontaktować się z wybranym obiektem i zapisać się na miejscu.

 
 
 
 

Gdzie znajdę informacje o wszystkich aktywnościach?

Wszystkie aktywności opisane zostały na odpowiedniej zakładce, do której można przejść za pomocą guzika poniżej:

 
 

Sprawdź →

Dodano dnia: 15.12.2020