Język:
Znajdź nas na:
switcher

PartnerzyHelly Hansen to norweska marka odzieżowa z prawie 150-letnią tradycją. Obecnie jest jednym z największych projektantów i producentów profesjonalnej odzieży outdoorowej. Swoje produkty kieruje do pasjonatów podróżowania i turystyki, ale także specjalizuje się w profesjonalnych produktach związanych z narciarstwem, żeglugą czy wspinaczką górską. Wśród ambasadorów marki najdziemy tak znane postacie jak m.in.: Matt Elliot, Dennis Risvoll, Kaylin Richardson, Milan Kolacek, Thomas Coville, Jean Francise Plouffe oraz Eric Larsen. 

Biznes Bez Barier to program wspierający osoby niepełnosprawne na rynku pracy, głównie w branżach technologicznych. Ich misją jest obalenie obecnych, na szczęście już co raz mniejszych, stereotypów o niepełnosprawnych i wykazanie, że mogą być równymi, rzetelnymi i wartościowymi pracownikami. Cieszymy się, że mamy okazję razem współpracować i możemy mieć swój mały wkład w otwarcie rynku pracy dla osób z niepełnosprawnością. 

Pomysłodawcą inicjatywy jest Grupa AF sp. z o.o.Grupa AF sp. z o.o. jak mało która firma rozumie drzemiący potencjał w pracownikach z niepełnosprawnością. Większość pracowników marki, jak i sam założyciel, to przedstawiciele tej grupy społecznej. Są znakomitym przykładem i jednoczesnym dowodem na to, że osoba niepełnosprawna bez większych trudności może być kompetentnym pracownikiem czy zaufanym partnerem w biznesie. Pomimo niełatwego zadania, od 6 lat dumnie łamią stereotypy i uświadamiają innych o wartości osób niepełnosprawnych na rynku pracy. 

S7Law sp. z o.o. jest częścią grupy kapitałowej S7. Ich celem jest zapewnienie swoim klientom skutecznych rozwiązań medycznych i prawnych. Wspierają firmy w budowaniu jak najlepszych warunków dla pracowników oraz pomagają zwiększać efektywność własną.

 Bike Park Czarna Góra to propozycja dla tych, którzy podobnie jak zimą, w górach lubią głównie zjeżdżać. Wyposażeni w odpowiedni sprzęt, ochraniacze i umiejętności, wsiadacie z rowerem na jeden z naszych wyciągów (Luxtorpedę lub Efkę), a potem wybieracie odpowiedni zjazd i mkniecie w dół!

Bike Park Czarna Góra

 

Składamy serdeczne podziękowania firmie Kapitan Sky za użyczenie pięknych zdjęć Czarna Góra Resort, z których mogliśmy skorzystać na stronach internetowych naszych obiektów hotelowych oraz naszych funpage’ach facebookowych.