Znajdź nas na:
switcher
Odwiedź nasz sklep

Rezerwacja

 

Apartamenty Czarna Góra

Lokalizacja Apartamentów Czarna Góra stanowi jedną z ich największych zalet. Pokoje znajdują się u podnóża Czarnej Góry w Masywie Śnieżnika. Wspaniała okolica gwarantująca nieopisane walory estetyczne, a także moc atrakcji oferowanych na terenie kompleksu to czynniki, które powodują, że na te tereny decyduje się coraz większa liczba turystów z całej Polski.

Aparthotel Czarna Góra

Aparthotel wchodzi w skład nowoczesnego i luksusowego kompleksu wypoczynkowego, w którym można zaznać niepowtarzalnego klimatu o każdej porze roku. Harmonia i kojąca atmosfera powodują, że w dostępnych apartamentach relaks oraz regeneracja są jeszcze bardziej efektywne. Hotel jest położony u podnóża Czarnej Góry w Masywie Śnieżnika na terenie należącym do Czarna Góra Resort.

Villa Czarna Góra

Oddając się beztrosce górskiego relaksu, warto zdecydować się na nocleg, który dzięki swojemu klimatowi sprawi, że wypoczynek będzie efektywny. Atmosfera panująca w Villi Czarna Góra uwydatnia wszystkie zalety nowoczesnego wzornictwa z domieszką góralskich akcentów. Drewniany budynek usytuowany na zboczu Czarnej Góry gwarantuje niepowtarzalny widok z okna.

Hotel Morawa

Hotel Stara Morawa jest oddalony od ośrodka narciarskiego w Czarnej Górze zaledwie o kilka kilometrów. Jest usytuowany nieopodal zalewu w Starej Morawie, który stanowi jeden z najwyżej położonych sztucznych zbiorników wodnych w Polsce. Trzygwiazdkowy hotel, z którego okien widać rozpościerającą się panoramę sudeckich gór. Okolica dominuje w imponujące krajobrazy.