Język:
Znajdź nas na:
switcher
Pomoc Ukrainie!

Bike Park

Bike Park Czarna Góra to propozycja dla tych, którzy podobnie jak zimą, w górach lubią głównie zjeżdżać. Wyposażeni w odpowiedni sprzęt, ochraniacze i umiejętności, wsiadacie z rowerem na jeden z naszych wyciągów (Luxtorpedę lub Efkę), a potem wybieracie odpowiedni zjazd i mkniecie w dół! Dotychczas na Czarnej Górze mieliśmy tylko trasy dla jeżdżących dobrze lub nawet bardzo dobrze. Nawet wśród profesjonalistów mieliśmy łatkę „dla wymagających”. Ale wiemy, że ten sport ma coraz więcej zwolenników, a i ci najbardziej ambitni muszą się gdzieś rozgrzać i potrenować, dlatego w tym roku przedstawimy Wam nową odsłonę Bike Parku Czarna Góra.

Obecnie możemy pochwalić się aż 12-nastoma, nowymi lub zmodernizowanymi, trasami o różnych poziomach trudności. Początkujący i rekreacyjni rowerzyści będą się dobrze bawili na łatwych szlakach, bezpiecznie szlifując swoje umiejętności. Natomiast profesjonaliści solidną dawkę adrenaliny i wyzwań znajdą na zaawansowanych trasach zjazdowych.

 

      

Park Rowerowy Bike Park Czarna Góra

Nowością jest także Kids Arena – doskonałe miejsce na zaszczepienie rowerowej pasji dzieciom. Uwaga – dobrze będą się tutaj czuli także początkujący, którzy są na starcie swojej przygody z rowerem górskim.

Na miejscu dostępna jest dobrze wyposażona wypożyczalnia sprzętu rowerowego. Jest to równocześnie Centrum Testowe Marki Orbea, stąd w ofercie znajdziecie rowerki biegowe dla najmłodszych, rowery górskie, modele Orbea Occam, endurówki Orbea Rallon oraz elektryki Orbea Wild FS. Wypożyczalnia znajduje się w budynku Aparthotelu Czarna Perła, zaraz przy wyciągu Efka.  

 

Nowość! Akademia rowerowa

Przed następnym wyjazdem – sprawdź ofertę Akademii Rowerowej! Dla dzieci w wieku powyżej 7 lat, przygotowaliśmy niesamowite turnusy, które pomogą im poznać teoretyczne podstawy i przejść trening praktyczny na terenie naszego Bike Parku! Całość szkolenia odbywa się pod okiem wyspecjalizowanych i doświadczonych instruktorów, którzy zapewnią bezpieczeństwo i ogromną dawkę pozytywnych emocji Twojemu dziecku. Terminy turnusów oraz ich długość i cena, podane są poniżej. Pierwszym dniem szkolenia jest zawsze pierwszy dzień turnusu.

 
 
 


 

CENNIK

  Rodzaj turnusu Cena
  Obóz / kolonia 2600 PLN
  Półkolonia 1700 PLN
   

 
TERMINY OBOZÓW / PÓŁKOLONII

25.06 – 01.07
04.07 – 10.07
16.07 – 22.07
01.08 – 07.08
13.08 – 19.08
22.08 – 28.08

 

SZKOLENIA

  Data Cena
  16.06 – 19.06 1600 zł
  30.09 – 02.10 1350 zł
   

 
DODATKOWE INFORMACJE

Turnusy dla dzieci powyżej 7 roku życia.
Wymagany sprawny rower górski i zestaw ochraniaczy.
Możliwość wypożyczenia roweru i wymaganego sprzętu dodatkowego na miejscu – konieczny kontakt z wypożyczalnią – tel. 536 482 894
Przed zapisaniem dziecka na turnus w Akademii Rowerowej niezbędne jest każdorazowe potwierdzenie dostępności miejsc na wybranym turnusie.
Uczestnik Akademii Rowerowej musi posiadać podstawowe umiejętności poruszania się na prostych leśnych ścieżkach rowerowych, samodzielnie i stabilnie jeździć na rowerze, jeździć na rowerze w pozycji stojącej, posiadać umiejętność prawidłowego korzystania z hamulców.
Dla uczestników nie posiadających powyższych umiejętności oferujemy szkolenia indywidualne.Nowość! Hulajnogi terenowe

Doskonała atrakcja skrojona w sam raz na miarę górskich stoków! Monsterroller to niesamowity pojazd, który z roku na rok podbija kolejne górskie ośrodki wypoczynkowe. Zabawa na wielkich hulajnogach wyposażonych w potężne terenowe koła w połączeniu ze świetnymi trasami kasyno automaty oraz transportem za pomocą wyciągu krzesełkowego na górę, to nowa atrakcja w naszym Resorcie, której absolutnie nie możecie przegapić!
Spora masa hulajnogi i jej szerokie opony zapewniają stabilność jazdy oraz duży udźwig, natomiast niezawodne hamulce tarczowe hydrauliczne gwarantują bezpieczne hamowanie w każdych warunkach.
Do zabawy na tym sprzęcie dedykowaliśmy trzy trasy na naszym ośrodku – Monsterroller Top GunMonsterroller SL oraz Monsterroller Dual Slalom. Zabawa oprócz ogólnej sprawności fizycznej nie wymaga specjalnego przygotowania, techniki jazdy czy nadzwyczajnych umiejętności, dzięki czemu dedykowana jest dla wszystkich gości od 10 roku życia, odwiedzających Czarną Górę latem.
 

Bike Park Czarna Góra znajduje się przy Aparthotelu Czarna Perła, skąd blisko na dwa wyciągi, odpowiednio przystosowane do przewozu rowerów. Superszybka kolej Luxtorpeda wwiezie Was na sam szczyt Czarnej Góry, skąd możecie zjechać szlakami: Milky Way, Freeirde, DH Lux, DH Torpeda, Kambodża i E-ride. Natomiast wyciągiem Efką podjedziecie niżej, wysiadając na zboczu góry, zaraz przy sześciu nowych trasach: Dual Slalom, Dirt, Top Gun, Family, MUflon i Whipe Line.

 


Szkoła rowerowa

Szkoła rowerowa Arek Bike Center w ciągu kilku lat swojego istnienia zdobyła ogromne doświadczenie w pracy z kolarzami na wszystkich poziomach zaawansowania i jest jednym z największych, i najbardziej rozpoznawalnych, centrów szkoleniowych w zakresie kolarstwa zjazdowego oraz górskiego w Polsce. Współpracują zarówno z amatorami, jak i mistrzami. Szkoła rowerowa Arek Bike Center jest miejscem, w którym w przyjaznej atmosferze nauczysz się wszystkiego, czego może potrzebować kolarz górski (downhill, freeride, enduro, XCO) – począwszy od ustawiania roweru, poprzez odpowiednią postawę na rowerze, aż po pokonywanie najtrudniejszych technicznie elementów. Jako szkoła rowerowa ABC organizują zajęcia indywidualne, grupowe, weekendowe oraz obozy, zarówno w Polsce, jak i za granicą, prowadzą również indywidualny, całosezonowy trening zawodników. Kompleksowo organizują także szkolenia i eventy okolicznościowe dla firm.

Arkadiusz Perin, założyciel i jeden z trenerów szkoły, jest od pięciu lat trenerem i selekcjonerem polskiej kadry DH i enduro, a także jednym z trenerów Mai Włoszczowskiej. Czynny zawodnik, wielokrotny medalista, brał udział w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku oraz w wielu zawodach rangi Mistrzostw Europy, Pucharu Świata oraz Mistrzostw Świata. Jako trener współpracuje z wieloma profesjonalnymi zawodnikami, a także prowadzi zawodniczy team DH/Enduro. Również pozostali instruktorzy naszej szkoły są w pełni profesjonalni – dysponują zawodniczym doświadczeniem oraz mogą pochwalić się wieloma sportowymi tytułami i certyfikatami.

 
Sklep rowerowySklep rowerowy Arek Bike Center to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebuje każdy kolarz górski. Posiadamy największy w Polsce wybór produktów znanych i cenionych marek sportowych, takich jak FOX HEAD czy EVOC. Wyposażysz się u nas zarówno w odzież do kolarstwa grawitacyjnego, jak i wszelkiego rodzaju ochraniacze, kaski, gogle czy okulary. W razie nagłej potrzeby wymienisz tu przebitą dętkę czy przeciętą oponę. Mamy również coś na ząb dla każdego sportowca – produkty marki NUTREND zaspokoją głód i pragnienie na trasach, przy okazji wspierając Twoje mięśnie. W sklepie ABC możesz również zastanowić się nad wymianą swojego roweru bądź też jego komponentów – dzięki współpracy z wieloma markami, profesjonalnie Ci doradzimy i indywidualnie ustalimy ceny. Kilka razy do roku możesz trafić u nas na konkretne wyprzedaże! Działamy stacjonarnie przy Bike Park Czarna Góra oraz internetowo.
  


 

Polecane sklepy rowerowe