Znajdź nas na:
switcher
Odwiedź nasz sklep

Luxtorpeda kręci podczas majówki!

☀️ Dostajemy wiele wiadomości z pytaniami odnośnie uruchomienia kolei, aby ułatwić wejście na górskie ścieżki rowerowe i spacerowe. Wychodzimy naprzeciw naszym gościom i postanowiliśmy ułatwić Wam dostęp do wszystkich zakątków Strefy Czystego Powietrza w Czarna Góra Resort w dniach od 1 do 2 maja włącznie (kolejka nieczynna w niedziele z uwagi na niesprzyjające warunki pogodowe). Kolej będzie kursowała w godzinach od 9 do 17, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Wykorzystaj te okazję do złapania oddechu, oddaj się długim spacerom w cudownym górskim krajobrazie lub zabierz rower i wskocz na leśne ścieżki rowerowe 🚵‍♂️

 

Warto wiedzieć:

 

  • Zakup biletów możliwy jest wyłącznie na miejscu. Klientów obsługiwać będą kasy przy Karczmie Czarna Góra, z zachowaniem odpowiednich odstępów w kolejkach i możliwością płatności bezgotówkowej.
  • Dla waszego bezpieczeństwa –  na jednej kanapie mogą znajdować się maksymalnie 2 osoby (docelowo jedna kanapa składa się z 6 miejsc).
  • Powierzchnie styku w wagonikach (m.in. poręcze, uchwyty, barierki) są czyszczone przez obsługę każdorazowo po jego użyciu. 
  • Nasi pracownicy, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, wyposażeni są w środki dezynfekujące oraz maseczki i rękawiczki ochronne. Miejsca pracy naszej obsługi zostały przystosowane zgodnie z zaleceniami sanitarnymi.
  • Na miejscu znajdują się jednorazowe rękawiczki, które pomogą w utrzymaniu bezpieczeństwa korzystania z kolei.
  • Zgodnie z aktualnymi obostrzeniami – obiekty noclegowe nadal pozostają zamknięte.
  • Kolej linowa Luxtorpeda to środek transportu. Jej uruchomienie nie łączy się z organizowaniem żadnej atrakcji turystycznej.
  • BikePark Czarna Góra jest nieczynny, ale dostępne są leśne trasy rowerowe i krajobrazowe ścieżki spacerowe w Strefie Czystego Powietrza. 
  • W trosce o Wasze bezpieczeństwo, w przypadku silnego wiatru lub niesprzyjających warunków pogodowych, kolej może zostać wstrzymana.
 
 

Cennik:

 

BILETY JEDNORAZOWE  do lat 3 ulgowy do 13 r.ż normalny 14+
Wjazd i zjazd gratis 20 zł 30 zł
Wjazd gratis 15 zł 25 zł
Zjazd gratis 10 zł 20 zł
Jednorazowy wjazd z rowerem gratis 15 zł 25 zł

 

 

 

BILETY RODZINNE  *dzieci do 13 r.ż
Rodzic + dziecko* 45 zł
2 Rodziców + dziecko* 70 zł
2 Rodziców + 2 dzieci* 85 zł
2 Rodziców + 3 dzieci* 100 zł

 

 

Do zobaczenia!

Dodano dnia: 28.04.2020