Znajdź nas na:
switcher
Odwiedź nasz sklep

Pełna regeneracja w SPA

 

Połącz aktywny wypoczynek w górach z kompleksową pielęgnacją twarzy i ciała. Skorzystaj z bogactwa naturalnych składników: ziół, kwiatów, czystych glinek i szlachetnych olejów i w pełni zregeneruj swój organizm.Spa z Natury ukoi Twoje ciało i duszę

Dzięki bliskiej obecności Aparthotelu Czarna Góra i znajdującego się w nim nowoczesnego Spa z Natury, możesz skorzystać z wyjątkowo licznych zabiegów pielęgnacyjnych oraz masaży. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez starannie wyselekcjonowaną kadrę, która sprawi, że czas spędzony w ośrodku będzie prawdziwym ukojeniem nie tylko dla ciała, ale także dla duszy.

 

W Aparthotelu Czarna Góra znajduje się także basen z jacuzzi i brodzikiem dla dzieci oraz strefa saun, w której skład wchodzą: sauna fińska, IR, ziołowa, biosauna oraz łaźnia rzymska.

Odpocznij i zaznaj prawdziwego relaksu w Hotelu Morawa

Okolica Hotelu Morawa sprzyja aktywnemu spędzaniu wolnego czasu zarówno latem, jak i zimą. Po dniu pełnym wrażeń warto poddać się zabiegom regeneracyjnym. Relaksu można zaczerpnąć na basenie, na masażach lub w strefie saun.

Miłym dodatkiem jest także stojący na uboczu domek saunowy. Panujący tam spokój i bliski kontakt z naturą sprawiają, że odpoczynek jest pełniejszy.