Znajdź nas na:
switcher
Odwiedź nasz sklep

FREE SKI

 

Nocuj w Czarna Góra Resort i szusuj za free*!

  • Krok 1: wybierz hotel w Czarna Góra Resort – poniżej krótka ściąga z naszych obiektów. Więcej informacji na ich temat znajdziesz TUTAJ.
  • Krok 2: zarezerwuj pakiet Free Ski na stronie wybranego Hotelu. Promocja obowiązuje już od 2 noclegów, a Free Ski trwa od 1 do 22 grudnia oraz od 24 lutego do 31 marca.
  • Krok 3: *każdy pakiet Free Ski zawiera karnet narciarski z rabatem 95% na tyle dni, na ile zarezerwowałeś pobyt. Czyli 2 noce to karnet 2-dniowy, 3 noce to karnet 3-dniowy itd. Jeśli na Free Ski przyjechałeś z drugą osobą, ze znajomymi lub z rodziną to karnet (wedle powyższej zasady) dostaje każda osoba, która skorzystała z pakietu. Zostańcie z nami na dłużej i korzystajcie z białego szaleństwa za free!

 

  Karnety całodzienne 9:00 – 21:00
NORMALNE
W PAKIECIE FREE SKI  
  2 DNI 9,75 PLN 195 PLN  
  3 DNI 13,50 PLN 270 PLN  
  4 DNI 17,50 PLN 350 PLN  
  5 DNI 21,25 PLN 425 PLN  
  6 DNI 24,50 PLN 490 PLN  

 

  Karnety całodzienne 9:00 – 21:00
ULGOWE
W PAKIECIE FREE SKI  
  2 DNI 8,25 PLN 165 PLN  
  3 DNI 11 PLN 220 PLN  
  4 DNI 14,25 PLN 285 PLN  
  5 DNI 17,75 PLN 355 PLN  
  6 DNI 20,50 PLN 410 PLN  

 

Dlaczego warto skorzystać z Free Ski? 

Matematyka nie kłamie – jak widać w powyższej tabeli, korzystając z Free Ski będziecie mieli okazję szusować w Czarna Góra Resort  już od 3,42 zł za dzień. Całodzienny karnet narciarski tańszy niż kawa – to brzmi bardzo smakowicie, nawet dla rekreacyjnych narciarzy! Taki karnet to możliwość aż 12 godzin szusowania, od 9:00 do 21:00, co oznacza, że skipass jest ważny także na nocne jazdy.

Poza tym szusowanie w niskim sezonie to same korzyści. Po pierwsze zdecydowanie mniejsza ilość ludzi na stoku, dzięki czemu początkujący narciarze mogą poczuć się bardziej komfortowo i bezpieczniej oraz spokojnie szlifować swoje umiejętności jazdy. Natomiast ci bardziej zaawansowani mają dużo przestrzeni na białe szaleństwo, szybkie zjazdy i akrobacje. Po drugie warunki jazdy na stoku są znacznie lepsze – mniej muld oznacza przyjemniejszy śnieg, co znacząco przekłada się na przyjemność z jazdy. Kolejnym pozytywem jest pogoda, zwłaszcza ta w drugiej części sezonu niskiego. Marcowe słońce i mróz to prawdziwe spełnienie marzeń każdego narciarza. 

Nie zapominajmy, że niski sezon to nie tylko więcej miejsca na stokach. To także spokojniejszy odpoczynek w Resorcie. Jest przestrzenniej, ciszej, bliżej natury. Wybierz z poniższej listy hotel,  który Cię interesuje i sprawdź jego ofertę Free Ski!

 
Aparthotel Czarna Góra

góra możliwości

 

 

Aparthotel Czarna Góra dysponuje pokojami hotelowymi z dostępem do strefy SPA i basenu oraz wygodnymi, niezależnymi apartamentami z aneksami kuchennymi.

Aparthotel Czarna Perła

z bezpośrednim wyjściem na stok

 

 

Jeśli lubisz dobry design i szusowanie, to Aparthotel Czarna Perła jest dla Ciebie. Ten hotel stoi tak blisko stoków, że do recepcji możesz zjechać na nartach!

Hotel Morawa

w bliskim kontakcie z naturą

 

 

W kameralnym Hotelu Morawa odnajdziesz spokój i ukojenie. Na stoki Czarnej Góry dojedziesz skibusem, a wieczorem możesz zregenerować siły na basenie lub w saunarium.

Villa Czarna Góra

w góralskim klimacie

 

 

Villa Czarna Góra to klimatyczne drewniane wnętrza w góralskim stylu. Bliska odległość do Luxtorpeda to super opcja dla tych, którzy lubią być pierwsi na stoku.