Język:
Znajdź nas na:
switcher

Spędź majówkę w Sudetach!


 

Nie macie planów na majówkę? Rezerwujcie pobyt, pakujcie walizki i widzimy się w Czarna Góra Resort – w samym sercu Strefy Czystego Powietrza!

Odetchnij świeżym powietrzem, a nie znajdziecie lepszego miejsca niż Czarna Góra Resort. Dzięki swojej doskonałej lokalizacji, powyżej punktu inwersji powietrza, wszystkie zanieczyszczenia zostają nieco niżej. Przebywanie i aktywność w takich okolicznościach przyrody to idealny szansa, żeby dać organizmowi wytchnienie od toksyn, które wdychamy na co dzień. Sprawdź aktualnie panujące warunki czytaj więcej.

#NaCzarnej doskonale odnajdzie się każdy miłośnik aktywności fizycznych. Liczne szlaki piesze, w tym popularna trasa na Śnieżnik przez grań Żmijowca. Dodatkowo na miejscu będzie możliwość spędzenia czasu i wspólnego pieczenia kiełbasek przy klimatycznym ognisku, a dla lubiących sportowe wyzwania – rodzinny bieg sztafetowy. Możecie też planować turystyczne wjazdy Luxtorpedą – będzie kręciła!

Wolisz postawić na relaks? Skorzystaj z oferty Spa z Natury, stref basenowych w obiektach albo saunarium. U nas każdy spędza czas tak jak lubi.

Postaw na krótki długi weekend w Białej Perle! Zarezerwuj pobyt na minimum dwie doby i ciesz się pobytem w Strefie Czystego Powietrza na własnych zasadach. Wykorzystaj czas na maxa dzięki wydłużonej dobie hotelowej! Dlaczego warto skorzystać z tej oferty?
• Wydłużona doba hotelowa – wcześniejsze zameldowanie, późniejsze wymeldowanie
• Pobyt już od dwóch noclegów
• Okazyjna, super cena
• Mnóstwo atrakcji w pakiecie

Sprawdź szczegóły

 

Sprawdź oferty na majówkę i zarezerwuj swój wymarzony pobyt:

• Nowo otwarta Biała Perła – SPRAWDŹ OFERTĘ
• Stylowe Apartamenty Czarna Góra – SPRAWDŹ OFERTĘ
• Designerska Czarna Perła – SPRAWDŹ OFERTĘ
• Drewniana Karczma Czarna Góra – SPRAWDŹ OFERTĘ

 

Harmonogram działa na weekend majowy 30.04-03.05:

30 kwietnia:
– od 19:00 ognisko z eko sezonowego, liściastego drzewa przy obiekcie Czarna Perła oraz Karczmie Czarna Góra. Goście mogą kupić specjalnie przygotowany pakiet z kiełbaską, pieczywem, warzywami na grilla i dodatkami dostępny w Karczmie Czarna Góra, Apartamentach Czarna Góra oraz Ski Barze w Czarnej Perle.
1 maja:
– 12:00 sztafeta z upominkami. Na dystansie 200m z różnymi konkurencjami. Startujemy przy Czarnej Perle, nie ma konieczności wcześniejszego zapisu.
30 kwietnia – 03 maja:
– 9:00-18:00 kolej linowa Luxtorpeda (wjazdy turystyczne)

 
 

Dodano dnia: 06.04.2022