Znajdź nas na:
switcher
Odwiedź nasz sklep

Narciarski marzec

Poznaj zalety marcowego białego szaleństwa!

 Pełnia słońca i luz na stoku

Marzec w górach jest wyjątkowy. Z jednej strony serwuje nam całe spektrum zimowych warunków, z drugiej zaś przez kilka dni z rzędu potrafi nas cieszyć bezchmurną, słoneczną pogodą. Dzięki synergii sił matki natury i działań rewelacyjnej załogi Snow Crew, ekipy odpowiedzialnej za naśnieżanie i ratrakowanie, możliwe jest zapewnienie solidnej pokrywy śniegu na stokach. A to oznacza, że dłużej można się cieszyć jazdą po przestronnych stokach. Polecamy także chwilowe odpoczynki na leżakach i wystawianie buzi ku słońcu – gwałtowny wzrost endorfin i witaminy D murowany! 

Niski sezon to także gwarancja tego, że na stokach i szlakach spotkamy o wiele mniej osób. Rozległe przestrzenie, spokój oraz bliski kontakt z naturą szybko i skutecznie podładują Wasze baterie. 

Śnieg - Narty - Deska - Zima w Marcu w Czarna Góra Resort

Śnieg - Narty - Deska - Zima w Marcu w Czarna Góra Resort

Nie kończy się zima,
nie kończą się atrakcje

Co czeka na Was #naCzarnej:

  • 25.02 – 1.03 – Międzynarodowe Zawody ParaSki4Europe – przyjdź i kibicuj niesamowitym sportowcom. Ceremonia otwarcia już 25.02 o 18:00, a Ceremonia zamknięcia igrzysk i wręczenie medali – 1.03 o 16:45. Obydwie imprezy na scenie pod Efką.
  • 29.02 – 1.03 największe w Polsce, darmowe testy sprzętu narciarsko-snowboardowego, czyli Snow Expo na Śniegu – szczegóły w wydarzeniu na Facebook’u – link tu
  • 8.03Dzień Kobiet na Czarnej – przyjedź, poszusuj i odbierz nagrodę – szczegóły wkrótce 🙂
  • 21.03 – I dzień kalendarzowej wiosny – Święto Zimy – Splash Party Czarna Góra !!!
  • i oczywiście FREE SKI – czyli spanie na Czarnej z rabatem -95% na karnety. Co oznacza – że jeździsz za mniej niż 5 zł – wow! – sprawdźcie sami 

Wielka ulga dla Studenta!

Nie ważne, czy już po sesji czy jeszcze nie – ulga i tak się należy!
Pamiętajcie, że student z ważną legitymacją jeździ na Czarnej na karnecie ulgowym! 

 

 

 

I pamiętajcie:

Worry less, Ski more