Znajdź nas na:
switcher
Odwiedź nasz sklep

Noclegi 

Po dniu pełnym wrażeń i przygód na Czarnej Górze oraz w okolicy zasługujesz na najlepszy wypoczynek. Zapewnią Ci go hotele wchodzące w skład Czarna Góra Resort. Wybierz miejsce, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom lub zadzwoń do nas, a pomożemy Ci w znalezieniu najlepszej oferty.

 

Aparthotel Czarna Góra
hotel z górą możliwości

Kompleks Aparthotel Czarna Góra to połączenie nowoczesnego obiektu hotelowego z sześcioma przylegającymi budynkami apartamentowymi. To miejsce, wewnątrz którego poza nowoczesnymi pokojami i apartamentami znajdują się także: restauracja z ogromnym widokowym tarasempizzeria, SPA z Naturysaunarium, basen wewnętrzny oraz zewnętrzny, a latem pojawiają się takżedmuchańce ze zjeżdżalniami. Po aktywnie spędzonym dniu wypoczynek w progach tego miejsca może okazać się zbawienny.

Ofertę dla najmłodszych gości uzupełniają sala zabaw dla maluchamultimedialna sala gier dla starszaka i dopasowane do ich gustów menu. O gości troszkę starszych dbają szef kuchni Restauracji Panorama i Restauracji La Sienna, barmani w klimatycznym Lobby Barze i oczywiście niezastąpieni masażyści ze Spa z Natury.

 

  

Aparthotel Czarna Perła
designerskie wnętrza z wyjściem na stok

Aparthotel Czarna Perła ujmuje gości nieprzeciętną lokalizacją. W końcu, czy można wymarzyć sobie lepsze miejsce na wypoczynek niż hotel z bezpośrednim wyjściem na stok? Esteci docenią interesującą industrialną architekturę, dużo przeszkleń oraz oszałamiający widok z okien. Hotelowa restauracja i klimatyczny lobby bar zadbają o Państwa podniebienia.

Bike Park Czarna Góra , znajdujący się tuż przy Czarnej Perle, który składa się z 3 prostych tras jest idealny do stawiania pierwszych kroków i doskonalenia techniki zjazdu na rowerze downhillowym. Z wypożyczalnią usytuowaną w tym samym budynku, Summer Barem i świetną lokalizacją Aparthotel stanie się bardzo ciekawą lokalizacją dla fanów kolarstwa górskiego.

 

  

Karczma Czarna Góra
w góralskim klimacie

karczma Czarna Góra to obiekt o niepowtarzalnym charakterze. Znajduje się w sercu Czarna Góra Resort, zaledwie kilkanaście metrów od kolei linowej Luxtorpeda. Dzięki górskiej, regionalnej atmosferze, a także dogodnej lokalizacji Karczma Czarna Góra cieszy się dużą popularnością wśród miłośników górskich wędrówek.

Do dyspozycji gości oddano szesnaście przestronnych i klimatycznych pokoi, które sprzyjają skutecznemu relaksowi po dniu spędzonym na terenie Czarna Góra Resort. 

 

   

 


Zaplanuj swoją przygodę w Czarna Góra Resort