Znajdź nas na:
switcher
Odwiedź nasz sklep

Dzień Dziecka z atrakcjami!

Kochani! Dzień Dziecka już tuż-tuż, a my szykujemy dla Was szereg boskich atrakcji. Rezerwujcie weekend i przybywajcie do nas na wspólne świętowanie pod Regionalna Karczma Czarna Góra!

ATRAKCJE NA DZIEŃ DZIECKA

Wielkie jeżdżenie na wielkiej zjeżdżalni – najdłuższy w Polsce Alpine Coaster Czarna Żmija zaplanował dla Was specjalny bilet na Dzień Dziecka – aż 10 zjazdów dla 2 osób za jedyne 99 zł! Promocja obowiązuje od piątku do niedzieli.

Zabawa w Tarzana w Parku Linowym Czarna Góra – na dzieci czeka najdłuższa w Polsce osiatkowana trasa z aż 14 stacjami do pokonania. Powalczyć z grawitacją może każdy – w końcu dzieckiem jest się przez całe życie! Czeka na Was 22-metrowy Most Tybetański czy zjazdy tyrolkami. Głośne okrzyki radości mile widziane!

Tor tubingowy – szalone zjazdy na pontonach zapewnią świetną zabawę z dużą dawką śmiechu i zwrotami akcji. Poczujcie klimat zimowych sanek w ciepłym czerwcowym słońcu.

Super szybka kolej linowa Luxtorpeda –  w 3 minuty zabierze Was na szczyt Czarnej Góry, czyli jeden z atrakcyjniejszych punktów widokowych w okolicy i doskonały start pieszych wycieczek. Pamiętajcie, że możecie zabrać ze sobą także rower.

Basenik zewnętrzny, trampoliny i dmuchańce – to, co kocha każde dziecko, czyli skakanie, zjazdy, ślizganie się i chlapanie wodą! Wszystko to będzie dostępne w pobliżu restauracji La Sienna oraz Regionalna Karczma Czarna Góra

Bike Park Czarna Góra – trasy downhillowe ze szczytu Czarnej Góry są już świetnie przygotowane do sezonu. Kto był, ten wie. Kto nie był, niech sobie koniecznie zrobi tę przyjemność na Dzień Dziecka! Pamiętajcie, że w tym roku pojawiły się nowe karnety – sprawdź Cennik karnetów

Trasy rowerowe – Bike Park to tylko jeden z pomysłów na rowerowy Dzień Dziecka – macie do dyspozycji najdłuższą sieć singletracków w Europie. A oprócz tego mnóstwo tras na każdym poziomie rowerowego zaawansowania. Znajdą coś dla siebie wyjadacze MTB i rodziny z dziećmi w każdym wieku, kolarze szosowi i amatorzy jeżdżenia po lasach. 

Dziecięce smaki – smaczne posiłki w jednej z naszych restauracji: Regionalna Karczma Czarna Góra, La Sienna czy Rukoli pokrzepią po aktywnej zabawie, a pyszne desery i lody będą prawdziwą wisienką na torcie w tym atrakcyjnym dniu.

NOCLEGI

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnego pakietu pobytowego: Sprawdź pakiet

Życzymy dobrej zabawy!

Dodano dnia: 31.05.2019