Język:
Znajdź nas na:
switcher

Już niedługo start sezonu letniego

Chociaż pogoda płata nam figle to nie ustajemy w przygotowaniach do rozpoczęcia sezonu letniego. Już niebawem, 27 kwietnia, Czarna Góra Resort otwiera swoje podwoje, aby powitać Was w klimacie rowerowo-turystycznym!

Przez cały długi majowy weekend, od 27 kwietnia do 5 maja, nasz ośrodek będzie czynny w godzinach 9:00-17:00, czekając na Wasze przybycie. To doskonała okazja, by poczuć radość swobodnych, wolnych dni i rozpocząć wiosenno-letnią przygodę w górach.

Dla miłośników aktywnego wypoczynku przygotowaliśmy wiele atrakcji. Nie może Was zabraknąć na wyciągu Luxtorpeda. To doskonała opcja dla turystów pragnących podziwiać malownicze widoki, delektując się jednocześnie komfortem podróży.

A dla odważnych i poszukujących mocnych wrażeń mamy coś wyjątkowego – Czarną Żmiję. To najdłuższy alpine coaster w Polsce, który zapewni Wam niezapomniane doznania i mnóstwo adrenaliny.

Od 1 maja zapraszamy również do skorzystania z Bike Parku, który zachwyci wszystkich fanów rowerowych zjazdów. Wzgórza i trasy czekają, byście mogli odkrywać je w swoim tempie i cieszyć się ekscytującymi przejażdżkami.

Czekamy na Wasze przybycie, abyście mogli razem z nami rozpocząć przygodę w Czarna Góra Resort. Przygotujcie się na niezapomniane chwile pełne zabawy, relaksu i niepowtarzalnych wrażeń!

 

Dodano dnia: 22.04.2024