Język:
Znajdź nas na:
switcher

Spędź lato #naCzarnej – oferty noclegów First Minute

 

Pakiety z pełnym wyżywieniem i atrakcjami
Za oknami mniej lub bardziej zauważalna zima, ferie w trakcie, ale może już czas pomyśleć o wakacjach? Zwłaszcza, że #naCzarnej pojawiła się świetna oferta First Minute w ramach, której dzieci do 11 roku życia śpią gratis! W ramach pakietu zapewnione są też codzienne animacje dla najmłodszych, dostęp do basenów oraz pełne wyżywienie.

Przyjedź w góry i skorzystaj ze wszystkich atrakcji, które zaoferować może Czarna Góra oraz jej okolica. Czarna Góra Resort, dzięki swojej lokalizacji przez 365 dni w roku znajduje się w Strefie Czystego Powietrza, jest więc świetnym miejscem na aktywny, rodzinny wypoczynek. Okolica daje możliwość nie tylko górskich wędrówek, ale również szaleństw na rowerze, zwiedzania atrakcji regionu czy odwiedzenia pobliskiego kąpieliska Stara Morawa.

Również w naszych obiektach noclegowych nie zabraknie Wam wrażeń. W pakietach znajdziecie dostęp do wewnętrznych i zewnętrznych basenów, pokoje gier i zabaw, animacje dla najmłodszych i dla całych rodzin oraz wiele innych atrakcji.

Zobacz oferty i zaplanuj wakacje już teraz!

 

Dodano dnia: 28.01.2023