Język:
Znajdź nas na:
switcher

Mouflon Tracks #naCzarnej

 

Mouflon Tracks w Stroniu Śląskim: Wspaniałe wydarzenie kolarskie na Singletrack Glacensis

W dniach 26-28 maja 2023 roku, zapraszamy Was na niezwykłą przygodę pełną adrenaliny i rywalizacji – etapowy wyścig Mouflon Tracks na trasach Singletrack Glacensis w malowniczym Stroniu Śląskim! To wydarzenie, które wprowadza zupełnie nową i niespotykaną dotąd formułę imprez MTB w Polsce.

Pragniemy podzielić się z Wami informacją o niezwykłym wydarzeniu, które w najbliższy weekend odbędzie się w malowniczym Stroniu Śląskim – Mouflon Tracks na trasach Singletrack Glacensis! Jest to etapowy wyścig MTB, który przyciąga uwagę licznych pasjonatów kolarstwa górskiego.

Trzy dni pełne emocji i rywalizacji na singletrackach to niezapomniane doświadczenie dla wszystkich uczestników. Trasa Classic, o długości około 40-50 km dziennie, wymaga od zawodników ogromnej determinacji i sprawności technicznej. Z kolei trasa Adventure, o długości około 30 km, dostarczyła niezliczonej ilości dynamicznych momentów i niesamowitych widowisk.

Jednak Mouflon Tracks to nie tylko wyścig, to również okazja dla wszystkich miłośników kolarstwa górskiego do wsparcia i dopingowania zawodników. Kibicowanie to niezwykłe przeżycie, gdy widzisz, jak sportowcy pokonują trudności terenu, zdobywają kolejne metry i dążą do osiągnięcia swoich celów.

Mouflon Tracks to nie tylko sportowym wydarzeniem, ale również okazją do integracji społeczności kolarskiej. Spotkania z pasjonatami górskiego kolarstwa, wymiana doświadczeń i atmosfera pełna ekscytacji sprawiają, że każdy może poczuć się częścią tej wyjątkowej społeczności.

Jeśli chcecie zobaczyć emocje na trasie, serdecznie zachęcamy Was do kibicowania podczas nadchodzącej edycji Mouflon Tracks. To fantastyczne wydarzenie, które dostarcza wielu emocji i niezapomnianych chwil. Przybywajcie, wspierajcie zawodników i cieszcie się niepowtarzalną atmosferą, jaka panuje wokół tego wydarzenia!

Po więcej szczegółów wydarzenia zapraszamy na stronę mouflontracks.pl/

 

Dodano dnia: 24.05.2023