Język:
Znajdź nas na:
switcher

Pomoc dla Obywateli Ukrainy


 

Czarna Góra Resort wspiera i solidaryzuje się z Obywatelami Ukrainy, którzy uciekają przed wojną. Na terenie naszego Ośrodka również pracują mieszkańcy Ukrainy, chcemy okazać im wsparcie.

Jako pracodawca staramy się otoczyć ich pomocą i dostarczyć im niezbędnych informacji. Nasz dział HR-u przygotowuje specjalne newslettery, w których każdy Obywatel Ukrainy znajdzie najbardziej istotne informacje m.in. o tym, gdzie i w jakim celu mogą się udać, żeby uzyskać pomoc związaną z pobytem na terenie Polski.

Dodatkowo przeznaczyliśmy cały dochód z wpisowego na event 3 raz Czarna Góra Skitoure Adventur na pomoc uchodźcom. Oprócz tego włączyliśmy się w licytację organizowaną przez E-Skipass, gdzie 100% dochodu zostało przeznaczone na dzieci z Ukrainy. Wspieramy również lokalne zbiórki niezbędnych produktów dla przybywających do naszego kraju, które organizuje Gmina Stronie Śląskie.

Wiemy, że obecnie uchodźcy potrzebują pomocy materialnej oraz świadomości, że nie są sami. Dlatego robimy co w naszej mocy, żeby czuli płynące od nas wsparcie.

 
 

Dodano dnia: 25.03.2022