Język:
Znajdź nas na:
switcher

Promocje na Dzień Dziecka

Promocje na Dzień Dziecka w Czarnej Górze!
Z okazji Dnia Dziecka mamy dla Was wyjątkową ofertę, której nie można przegapić! Już w najbliższą sobotę, 1 czerwca 2024 roku, zapraszamy wszystkie dzieciaki do skorzystania z naszych specjalnych promocji.

Co dla Was przygotowaliśmy?
Kolej Luxtorpeda – wjazd dla dzieci tylko za złotówkę!
Nasza słynna kolej Luxtorpeda to niezapomniana atrakcja, która dostarczy każdemu dziecku mnóstwo radości i wrażeń. Za symboliczną złotówkę dzieci będą mogły wjechać na szczyt i podziwiać zapierające dech w piersiach widoki. To świetna okazja, aby połączyć zabawę z nauką o pięknie naszych gór.

Zjeżdżalnia grawitacyjna Czarna Żmija – zniżka 50%!
Dzieci uwielbiają emocje, a nasza zjeżdżalnia grawitacyjna Czarna Żmija to idealne miejsce, aby ich doświadczyć. Zniżka 50% na zjazdy to doskonała okazja, aby spróbować swoich sił na tej ekscytującej trasie. Przeżyjcie razem niesamowite chwile i sprawdźcie, kto z Was jest najodważniejszy!

Promocja obowiązuje 01.06.2024 i przysługuje dzieciom do lat 18.

Dlaczego warto przyjechać do Czarnej Góry na Dzień Dziecka?
Mnóstwo atrakcji – poza promocjami, Czarna Góra oferuje wiele innych ciekawych miejsc do zwiedzania i zabawy.
Przepiękne krajobrazy – nasze górskie widoki zapierają dech w piersiach i są doskonałym tłem dla rodzinnych zdjęć.
Rodzinna atmosfera – to doskonałe miejsce na spędzenie czasu z najbliższymi w miłej, przyjaznej atmosferze.
Aktywny wypoczynek – połączenie zabawy z aktywnością fizyczną to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu.
To idealna okazja, aby spędzić ten wyjątkowy dzień pełen wrażeń i emocji w Czarnej Górze. Nie przegapcie szansy na niezapomniane przygody i mnóstwo radości. Zabierzcie swoje pociechy i wspólnie przeżyjcie wyjątkowy Dzień Dziecka!

Przypominamy, że przez cały długi weekend (od czwartku do niedzieli) atrakcje Czarna Góra Resort są czynne od 9:00 do 18:00. Zapraszamy do spędzenia całego weekendu z nami i korzystania z wszystkich naszych atrakcji!

Do zobaczenia na miejscu!
Sprawmy, aby ten Dzień Dziecka był naprawdę wyjątkowy! 🌞

Zapraszamy serdecznie na Czarną!

 

Dodano dnia: 27.05.2024