Język:
Znajdź nas na:
switcher
Odwiedź nasz sklep

Strefa après-ski #naCzarnej!


 

Poszusowane? To czas na zabawę w rytmach muzyki! Zapraszamy do weekendowej strefy après-ski przy Luxtorpedzie, obok Karczmy Czarna Góra oraz drugiej przy Czarnej Perle (dostępnej tylko w sobotę) . Wszystko odbywa się na świeżym powietrzu, więc to idealna okazja, żeby po aktywnym dniu na nartach zrelaksować się z przyjaciółmi przy dźwiękach ulubionych piosenek.

 

28-30 stycznia 2022:

W ten weekend w strefie après-ski, tuż przy Luxtorpedzie i Karczmie Czarna Góra, pojawi się dobrze Wam znany DJ Daso i nowi na naszej scenie: GUŹEC oraz DJ Dynia!

Daso – na scenie klubowej pojawia się od ponad 18 lat. DJ, producent, promotor, dziennikarz muzyczny oraz prezenter radiowy. Organizator wielu prestiżowych eventów na terenie całego kraju. Jego muzyka to starannie wyselekcjonowany najlepszej jakości house music.
Dynia – rap, trap, rnb i UKG to muzyka, która zajmuje najwięcej miejsca na jego dystku. Mocno otwarty umysł, jego składanki zmuszają do tego, żeby skakać w ich rytm. Rezydent klubu Solar Beach Bar, którego na co dzień możecie spotkać na wodzie zatoki Puckiej.

W jakich godzinach się bawimy?
Piątek, 28 stycznia 2022, w godzinach 16:00 – 23:00 bawimy się z DJ Daso
Sobota, 29 stycznia 2022, w godzinach 16:00 – 23:00 o oprawę muzyczną zadba DJ Dynia
Niedziela 30 stycznia 2022, w godzinach 11:00 – 17:00 skaczemy razem z Dj Daso i GUŹEC. Z tego wydarzenia zostanie przeprowadzony live stream.

 

21-23 stycznia 2022:

O oprawę muzyczną w strefie przy Luxtorpedzie, obok Karczmy Czarna Góra, zadba:

Orlov – czyli Pawel Orłów. Przedstawiciel młodego pokolenia na wrocławskiej scenie muzycznej. 9-letnie doświadczenie pozwoliło mu przebrnąć przez różne style muzyki elektronicznej, jednakże jego styl można określić jako Party Rocker. Obecnie jego dynamiczne sety pełne specjalnie wyselekcjonowanego rapu, trapu, rnb oraz popu łączą klasykę z nowoczesnymi brzmieniami. Najczęściej można go usłyszeć w klubach takich jak: Cherry Club, Drugie Dno. Jest tour DJ-em SObla. Supportował m.in.: TEDE, Dwa Sławy, ZBUKU czy Smolastego. Od 4 lat majówkę spędza w różnych zakątkach Europy, umilając swoimi setami wrocławską edycję Auto Stop Race.
Stahou – miłośnik muzyki house w każdej odmianie – groove, deep, piano. Rezydent Cherry CLub Wrocław. Członek projektu GUŹEC – cykliczne transmisje na żywo. W roku 2020 wydał swój debiutancki utwór w rodzimej wytwórni SpekuLLa. Współpracuje ze znanymi DJ-ami z Polski oraz zagranicy.
Daso – na scenie klubowej pojawia się od ponad 18 lat. DJ, producent, promotor, dziennikarz muzyczny oraz prezenter radiowy. Organizator wielu prestiżowych eventów na terenie całego kraju. Jego muzyka to starannie wyselekcjonowany najlepszej jakości house music.

Dodatkowo powstanie druga strefa, która będzie dostępna dla Was tylko w SOBOTĘ, zlokalizowana przy Czarnej Perle. Tam będziecie mogli zobaczyć:

QIU – DJxParty Rocker. Finalista Mistrzostw Polski DeeJay-ów – Pioneer DJ Championship 2011 i 2012. Laureat nagrody słuchacza radia RMF Maxx. Na scenie klubowej od 2003 roku. Swój styl określa mianem “multiselekcja”. Jego sety to starannie wyselekcjonowane utwory z gatunku: House, Disco, Tech-House z dodatkiem Oldschoolu i r’n’b. Na co dzień związany z klubami Aqarium Club Opole, Aqarium Club Nysa oraz gościnnie Cooler Katowice, Grey Club Wrocław i Mardi Gras Gliwice.


 
 

Dodano dnia: 14.01.2022