Język:
Znajdź nas na:
switcher

Weekend pełen zimowej zabawy i rozrywki

Czarna Góra Resort: Weekend Pełen Zimowej Zabawy i Rozrywki

Zbliżający się weekend, 26-28 stycznia, obiecuje być wyjątkowy dla miłośników zimowej rozrywki, zwłaszcza dla tych, którzy zamierzają odwiedzić Czarna Góra Resort. To tu, na malowniczych stokach ośnieżonych gór, odbędzie się prawdziwe święto zimowych przygód, które warto włączyć do planów na ten niezwykły czas.

Wawel Truck

Już w piątek i sobotę do Czarnej Góry zawita Wawel Truck – interaktywna ciężarówka, która w swoim magicznym wnętrzu kryje mnóstwo słodyczy i niespodzianek. Dla najmłodszych uczestników przygotowano animowane gry zręcznościowe, podczas których można wypróbować swoje umiejętności, a także poznać tajemnice produkcji czekolady. Nie zabraknie także możliwości zrobienia dobrego uczynku dla przyrody oraz wejścia do strefy Królestwa Dobrego Smaku, gdzie każdy może skomponować swój własny mix ulubionych słodyczy.

TOP Zima z Radiem Wrocław

To jeszcze nie koniec atrakcji! W sobotę na terenie resortu odbędzie się także TOP Zima z Radiem Wrocław, czyli specjalne wydarzenie pełne konkursów, zabaw na śniegu i fantastycznych nagród. Projekcje specjalne, prowadzone przez dziennikarzy Piotra Pietraszka i Wojtka Klicha, gwarantują niezapomniane chwile pełne adrenaliny i dobrej zabawy. Fantastyczne gadżety radiowe czekają na zwycięzców. Ponadto, na terenie namiotu Radia Wrocław, będzie można odpocząć w strefie relaksu po aktywnościach na stoku, spotkać ciekawych gości oraz skorzystać z możliwości wyrażenia swoich muzycznych preferencji u radiowego DJ-a.
Harmonogram dnia
12:00 – 12:30 Joga na śniegu
12:30 – 13:00 Konkurs na lepienie bałwana/rozgrzewka narciarska
13:00 – 13:30 Gra w dwa ognie na śniegu/mecz
13:30 – 14:00 Rozgrzewka narciarska
14:00 – 14:30 Konkurs w zjeździe na byle czym
14:30 – 15:00 Przeciąganie liny/tor przeszkód
15:00 – 15:30 Konkurs tańca “Latino na śniegu”/rozgrzewka narciarska
15:30 – 16:00 Skok w dal, rzut kulą śniegową do celu, bieg przez płotki
16:00 – 17:00 Makeup na narty/malowanie farbkami
17:00 – 17:30 Radiowy slalom
17:30 – 18:00 Pokaz grupy tanecznej/animacje

Dolnośląska Zima

Na odwiedzających nasz ośrodek czek jeszcze więcej atrakcji! Dolnośląska Zima, trwająca przez cały weekend, to prawdziwe zimowe miasteczko przy stokach, w którym znajdziemy namioty partnerów i lokalnych atrakcji turystycznych. Liczne quizy, gry i zabawy, a także pyszne lokalne przysmaki sprawią, że czas spędzony na Dolnej Górze będzie niezapomniany.

Stoiska partnerskie przygotują różnorodne atrakcje, od edukacyjnych gier po degustacje produktów regionalnych. Miłośnicy historii naturalnej i poszukiwacze skarbów będą mieli okazję wziąć udział w animacjach związanych z poszukiwaniem złota i minerałów. Wiele stoisk oferuje także konkursy i quizy z atrakcyjnymi nagrodami dla zwycięzców.

Stoiska dostępne podczas wydarzenia:
– Dolny Śląsk – gra terenowa oraz edukacyjne koło fortuny
– Stawy Milickie – degustacja produktów regionalnych ze Stawów Milickich oraz edukacja ekologiczna
– Kopalnia Złota w Złotym Stoku – animacje: poszukiwanie kawałeczków złotego kruszcu.
– Powiat Trzebnicki – produkty lokalne
– Kopalnia Uranu w Kletnie – animacje: poszukiwanie minerałów
– Twierdza Srebrna Góra – animacje: quiz z pytaniami, tworzenie markietanek i żołnierzy z materiałów z recyklingu, krzesanie ognia
– Kłodzko – animacje: gotowanie, przekąski
– Stara Kopalnia – kopalniane quizy oraz herbata Gorąca Barbara
– miasto Stronie Śląskie – animacje: gra profilaktyczna oraz gra Koło Fortuny, obejmujące tematykę profilaktyki uzależnień i zdrowego stylu życia
– Jaskinia Niedźwiedzia

Czarna Góra Resort w mediach

Nawet jeśli ktoś nie może osobiście odwiedzić Czarnej Góry, warto śledzić naszą obecność w mediach. W sobotę na antenie Radia Wrocław opowiemy o naszym ośrodku, a także o tym jak rozpocząć swoją przygodę z nartami czy deską oraz jak zachowywać się zimą w górach. Przez całą sobotę oraz w niedzielny poranek pogodowe wejścia w telewizji Polsat i Polsat News będą nadawane ze stoków Czarnej Góry. Również niedzielne wydanie programu Pytanie na Śniadanie w TVP będzie gościć u nas, opowiemy w nim dlaczego warto przyjechać na Dolny Śląsk, zwłaszcza w trakcie ferii zimowych

Zatem, niezależnie od tego, czy planujesz spędzić weekend na stokach, czy też po prostu interesuje Cię zimowa atmosfera Czarna Góra Resort, zapraszamy do wspólnej zabawy w rytmie Dolnego Śląska!

 

Oferty noclegów

Skorzystajcie ze specjalnych ofert w naszych obiektach noclegowych skrojonych pod rodzinny wyjazd na ferie.

Oferta z pełnym wyżywieniem i mocą atrakcji dla dzieci i dorosłych

 

Oferty, w których dzieci do 11 roku życia mają darmowe noclegi oraz karnety narciarskie na cały pobyt!

 

Przydatne linki

 

Dodano dnia: 25.01.2024