Język:
Znajdź nas na:
switcher

Winter4ever na Czarnej – zima trwa!

 

Winter4ever na Czarnej
Słońce świeci, a śniegu na stokach ciągle pod dostatkiem – #naCzarnej zima trwa! W najbliższy weekend zapraszamy Was na stoki Czarnej Góry, gdzie końca szusowania nie widać. Więc smarujcie narty, bo będzie to bardzo aktywny weekend. Pamiętajcie, że w sobotę szusujemy do 22:00!

Zapraszamy Was na animacje dla najmłodszych i nie tylko. Widzimy się przy scenie obok dolnej stacji kolei Efka.

Sobota

12:30 – 14:30
Z okazji Dnia Recyklingu przygotowaliśmy ekoolimpiadę sportową z wykorzystaniem śmieci, malowanie na śniegu i bańki mydlane

Niedziela

12:00 – 14:00
Szykujcie się na rzuty śnieżką w dal, tworzenie wielkich śniegowych budowli i zimowy tor przeszkód.

Konkurs

W sobotę o 8:00 opublikujemy na naszym fanpage’u na Facebooku post pod którym zachęcamy Was do wrzucenia Waszej interpretacji hasła winter4ever na Czarnej Górze. Śledźcie nasze social media i walczcie o nagrody – do wygrania smartwatche marki Watchmark! Uwaga, odbiór nagród w sobotę popołudniu #naCzarnej, jest to więc kolejny powód by wpaść do nas w ten weekend.

Zawody

W niedzielę na naszych stokach będą odbywały się Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w narciarstwie alpejskim.
Zawody mają charakter otwarty. Prawo startu mają amatorzy oraz zawodnicy z licencją PZN. Celem zawodów jest wyłonienie Mistrzyni i Mistrza Dolnego Śląska w narciarstwie alpejskim w odpowiednich kategoriach wiekowych od kilkuletnich skrzatów po doświadczonych, dorosłych narciarzy. Opłata startowa wynosi 100 zł, a zgłoszenia zawodników niezrzeszonych w klubie przyjmowane są do 16 marca poprzez adres: ulksczarnagora@poczta.fm.
Zobacz szczegóły i zasady zgłoszeń

 

 

Dodano dnia: 16.03.2023