Znajdź nas na:
switcher
Odwiedź nasz sklep

Wyniki konkursu

 

Wiemy, że długo czekaliście, ale oto są – wyniki konkursu “Pomóż Czarnej Górze zmieniać się na lepsze i zgarnij karnet na przyszły sezon” ???

Ale jeszcze chwilkę potrzymamy Was w niepewności, bo najpierw podziękowania:)
Dziękujemy Wam za wszystkie odpowiedzi. Dzięki Wam wiemy, co się podoba, a nad czym jeszcze musimy popracować. Waszych odpowiedzi, wskazówek i miłych słów było tak dużo, że nie możemy wyjść z podziwu ? Jest jeszcze coś, co każe nam wierzyć, że mamy najlepszych Gości na planecie – ZERO HEJTU??? Jak krytyka, to tylko konstruktywna.
Dziękujemy i gratulujemy! Wszystkim, nie tylko zwycięzcom:)

Mocno pracujemy, żeby Ośrodek cały czas się rozwijał. Akcja #gotowinazime trwa u nas cały rok i już wkrótce pojawią się informacje o tym, co Was czeka w nadchodzącym sezonie. Coś czujemy, że będziecie usatysfakcjonowani ?

Np. konkursów – zgodnie z Waszymi sugestiami – obiecujemy więcej!

Nagrody – 1 karnet całosezonowy, 3 karnety “6 dni kiedy chcesz” oraz 6 karnetów 1-dniowych – zostały przyznane, a do szczęśliwych zdobywców powędrowały maile ? Sprawdźcie pocztę – macie 7 dni na potwierdzenie przyjęcia nagrody ?

Do zobaczenia na Czarnej!
I pamiętajcie o przedsprzedaży karnetów na nowy sezon! Lepiej kupić je teraz i jak spadnie śnieg ruszać od razu na stok! 

 

Dodano dnia: 06.10.2019