Język:
Znajdź nas na:
switcher

Zima coraz bliżej

 

Zapewne podobnie jak my, z utęsknieniem wyczekujecie nadchodzącej zimy! Sezon narciarski startuje już na początku grudnia, a na Czarnej Górze pierwsze płatki śniegu już spadły. Chociaż do pełni zimy pozostało jeszcze trochę czasu, nie możemy się już doczekać, aby wskoczyć na stoki i poczuć dreszczyk emocji. Nasza ekipa Snow Crew jest już w pełnej gotowości, przygotowując teren na niezapomniane zimowe przygody.
Ośrodek Czarna Góra Resort obecnie jest zamknięty, ale tylko po to, by w grudniu powitać Was w najlepszym możliwym stylu. Śledźcie nasze media społecznościowe, aby być na bieżąco i przygotować się na niepowtarzalny start sezonu!

Pamiętajcie, że możecie na bieżąco monitorować warunki na Czarnej dzięki kamerom internetowym, które udostępniamy dla Was – zobacz widok z kamer

W związku z nadchodzącym sezonem narciarskim mamy dla Was wyjątkową ofertę w naszym sklepie internetowym. Teraz możecie nabyć karnety narciarskie aż 10% taniej! To doskonała okazja, aby jeszcze bardziej rozkoszować się zimowymi przygodami na Czarnej Górze. Karnety dostępne są już teraz, więc nie zwlekajcie i skorzystajcie z promocji, klikając w poniższy link. Gotowi na pełną dawkę śnieżnej frajdy? Do zobaczenia na stoku!

 

 

Dodano dnia: 13.11.2023