Znajdź nas na:
switcher
Odwiedź nasz sklep

Szkoła i wypożyczalniaSzkoła Narciarska Czarna Góra

Umiejętność jazdy na nartach świetnie wpływa na kondycję i rozwija tężyznę fizyczną. Aby czerpać korzyści z poruszania się po śniegu, należy przede wszystkim wiedzieć, jak to robić dobrze. Poprawnych nawyków i odpowiednich reguł można nauczyć się w szkole narciarskiej, zlokalizowanej na terenie Czarna Góra Resort. Profesjonalni instruktorzy chętnie dzielą się w nich swoją wiedzą i doświadczeniem. Szkoły narciarskie to także świetnie miejsce na doskonalenie nabytych już umiejętności.

Oferta Szkoły Narciarskiej Czarna Góra jest skierowana do indywidualnych kursantów lub zorganizowanych grup. W zależności od stopnia zaawansowania adeptów sztuki narciarskiej instruktorzy dobierają odpowiednie metody nauczania, poziom trudności trasy oraz intensywność treningu do potrzeb podopiecznych.
Wypożyczalnia VIP Ski

To największa na terenie Czarna Góra Resort wypożyczalnia sprzętu. Nie trzeba zatem wykosztowywać się nadmiernie przed wyjazdem w góry. Fachowi doradcy służą pomocą przy wyborze odpowiedniego ekwipunku. Sieć wypożyczalni obejmuje cztery punkty rozlokowane w wygodnych dla gości miejscach. Jeśli zajdzie potrzeba, można oddać swoje narty lub deskę snowboardową do serwisu, a pracownicy VIP Ski poprzez smarowanie i ostrzenie zadbają o właściwe przygotowanie ich do jazdy.

Przed wejściem na trasę można zostawić drobne przedmioty w szafce depozytowej. To bezpieczny sposób na przechowanie cennych drobiazgów takich jak portfel, klucze czy telefon, które jednak nie są niezbędne na stoku. Można spokojnie powierzyć także własny sprzęt narciarski i nie dźwigać go za każdym razem w drodze powrotnej do pokoju. Potem pozostaje rozpocząć lub kontynuować przygodę z białym szaleństwem. 

W 2019 nauczę się jeździć na nartach lub na desce!

 

 

 

 

 


Kup karnet - wygodniej i taniej!


Zarezerwuj nocleg FREE SKI i odbierz karnet gratis