Język:
Znajdź nas na:
switcher

Szkoła i wypożyczalnia

 • Grupy zorganizowane zainteresowane realizacją szkoleń z własnymi instruktorami, mają obowiązek uzyskania pisemnego pozwolenia od Szkoły Narciarskiej Czarna Góra. Pozwolenie można uzyskać pisząc wiadomość TUTAJ, wpisując w tytule “Zapytanie o szkolenie z własnym instruktorem”. Grupy bez uzyskanej zgody mogą zostać wyproszone ze stoku przez ochronę, a karnety mogą zostać zablokowane. • Szkoła Narciarska Czarna Góra

  Umiejętność jazdy na nartach świetnie wpływa na kondycję i rozwija tężyznę fizyczną. Aby czerpać korzyści z poruszania się po śniegu, należy przede wszystkim wiedzieć, jak to robić dobrze. Poprawnych nawyków i odpowiednich reguł można nauczyć się w szkole narciarskiej, zlokalizowanej na terenie Czarna Góra Resort. Profesjonalni instruktorzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem by jak najlepiej nauczyć Was techniki jazdy na nartach lub desce. 

  Oferta Szkoły Narciarskiej Czarna Góra jest skierowana do indywidualnych kursantów lub zorganizowanych grup. W zależności od stopnia zaawansowania adeptów sztuki narciarskiej instruktorzy dobierają odpowiednie metody nauczania, poziom trudności trasy oraz intensywność treningu do potrzeb podopiecznych.  Wypożyczalnia VIP Ski

  To największa na terenie Czarna Góra Resort wypożyczalnia sprzętu. Fachowi doradcy służą pomocą przy wyborze odpowiedniego ekwipunku. Sieć wypożyczalni obejmuje cztery punkty rozlokowane w wygodnych dla gości miejscach. Jeśli zajdzie potrzeba, można oddać swoje narty lub deskę snowboardową do serwisu, a pracownicy VIP Ski poprzez smarowanie i ostrzenie zadbają o właściwe przygotowanie ich do jazdy.

  Przed wejściem na trasę można zostawić drobne przedmioty w szafce depozytowej. To bezpieczny sposób na przechowanie cennych drobiazgów takich jak portfel, klucze czy telefon, które nie są niezbędne na stoku. Można spokojnie powierzyć także własny sprzęt narciarski, by spokojnie i lekko móc wracać do swojego pokoju.