Język:
Znajdź nas na:
switcher

Baseny i Spa z Natury w Czarna Góra Resort!


 

Zastanawiasz się nad przyjazdem do Czarna Góra Resort? Niezależnie, na który obiekt noclegowy się zdecydujesz będziesz miał do dyspozycji strefy basenowe, saunarium i Spa z Natury. Idealne do relaksu po aktywnym dniu, rodzinnego spędzenia czasu albo jako alternatywa podczas deszczowej pogody.

 

Panorama ski, bike, spa & restaurant:

Wewnątrz budynku głównego Panorama ski, bike, spa & restaurant znajduje się basen z jacuzzi, biczami wodnymi i specjalnym brodzikiem dla najmłodszych Gości. Niesamowity klimat wnętrza działa kojąco i uspokajająco. Pozwala na odprężenie i chwilę relaksu po aktywnym dniu. Bicze wodne pomogą rozluźnić spięte mięśnie i poprawić krążenie. Dzieci z pewnością docenią przygotowany dla nich brodzik wypełniony zabawkami, gdzie mogą bezpiecznie oddawać się wodnym szaleństwom.

Saunarium to idealne miejsce na pełne wyciszenie i oczyszczenie organizmu z toksyn. Masz do wyboru aż 5 rodzajów saun: fińską, rzymską, bio, ziołową oraz IR. Każda z nich przynosi odmienne korzyści, wyróżniając się inną temperaturą, wilgotnością czy specjalnymi olejkami używanymi podczas seansu.

W Spa z Natury możesz skorzystać z bogatej oferty przygotowanych zabiegów. Podstawową filozofią realizowaną przez nasze Spa z Natury jest holistyczne podejście do dbania o zdrowie. Wykwalifikowani masażyści i terapeuci pozwolą na przywrócenie równowagi ciała i umysłu. Korzystamy tylko z naturalnych produktów oraz autorskich kosmetyków na bazie owoców Czarnej Góry, przygotowanych przez profesjonalnego producenta na nasze zamówienie.

Oferta Spa z Natury – sprawdź menu
Zarezerwuj nocleg – sprawdź szczegóły >>>


 

Czarna Perła:

W Czarnej Perle na Gości czeka basen wewnętrzny i zewnętrzny – dostępny sezonowo.

Niesamowity klimat basenu wewnętrznego działa kojąco i uspokajająco. Pozwala na odprężenie po pełnym wrażeń dniu na stoku albo rowerze. Do dyspozycji oddajemy również jacuzzi usytuowane w centrum całej strefy, z którego rozciąga się wspaniały widok na górski krajobraz Sudetów. Dzieci mogą skorzystać z przygotowanego brodzika pełnego zabawek, o bezpiecznej głębokości pozwalającej na zabawę.

Sezonowo dostępny jest również basen zewnętrzny otoczony pięknymi, górskimi widokami. Usytuowany u zbocza Czarnej Góry pozwala odetchnąć i schłodzić się w upalne, letnie dni. Podobnie jak w basenie wewnętrznym, najmłodsi znajdą przygotowany brodzik o mniejszej głębokości. Przy basenie została przygotowana Strefa Chillu z leżakami i parasolami – idealna do błogiego odpoczynku.

Dodatkowo w Czarnej Perle znajduje się nowo oddana sucha sauna. Charakteryzująca się gorącym i suchym powietrzem. Temperatura może osiągnąć w niej nawet 110 stopni Celsjusza! Przebywanie w takiej saunie pozwala zniwelować i rozluźnić napięcie wynikające ze stresu. Pozytywnie wpływa na układ krążenia, pracę serca i pozwala regulować skoki ciśnienia.

Zarezerwuj pobyt – sprawdź szczegóły >>>


 

Karczma Czarna Góra i Biała Perła:

Goście Karczmy Czarna Góra oraz Białej Perły mogą korzystać z baseny wewnętrznego położonej nieopodal Czarnej Perły. Designerskie wnętrze, dostęp do jacuzzi i brodzika dla dzieci o odpowiedniej głębokości z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Zarezerwuj nocleg w Białej Perle – sprawdź szczegóły >>>
Zarezerwuj nocleg w Karczmie Czarna Góra – sprawdź szczegóły >>>

 
 

Dodano dnia: 11.01.2022