Język:
Znajdź nas na:
switcher

Czarna Żmija powraca!

Czarna Żmija – ekscytująca przygoda w Czarna Góra Resort!

Czarna Żmija to nasza wyjątkowa zjeżdżalnia grawitacyjna, znana również jako alpine coaster. Jest to jedna z najpopularniejszych atrakcji w Czarna Góra Resort, która gwarantuje niesamowite emocje i świetną zabawę zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Teraz, po przerwie technicznej, otwieramy ją ponownie – zapraszamy już od 5 lipca!

Czym jest Czarna Żmija?

Czarna Żmija to nowoczesna zjeżdżalnia grawitacyjna, na której zjeżdża się specjalnymi wózkami poruszającymi się po stalowych torach. Trasa wije się przez malownicze tereny, zapewniając uczestnikom nie tylko zastrzyk adrenaliny, ale także piękne widoki na okoliczne krajobrazy.

Najważniejsze informacje:

  • Długość trasy: Prawie 1 km pełen zakrętów, wiraży i prostych odcinków, na których można poczuć prawdziwą prędkość.
  • Prędkość: Dzięki nowoczesnym wózkom z systemem hamowania, uczestnicy mogą sami kontrolować prędkość zjazdu, co czyni tę atrakcję bezpieczną i dostosowaną do różnych grup wiekowych. Prędkość możliwa do osiągnięcia na Czarnej Żmii to nawet 40 km/h.
  • Bezpieczeństwo: Każdy wózek wyposażony jest w pasy bezpieczeństwa i systemy hamulcowe, a trasa jest regularnie kontrolowana i utrzymywana w najwyższym standardzie – dzięki temu możecie cieszyć się skokami adrenaliny w pełni bezpiecznych warunkach.

Dlaczego warto spróbować?

  • Adrenalina: Szybki zjazd, ostre zakręty i dynamiczne wiraże dostarczają niezapomnianych emocji.
  • Widoki: Trasa prowadzi przez piękne, naturalne tereny, oferując wspaniałe widoki na góry i lasy.
  • Dla każdego: Czarna Żmija jest dostępna dla wszystkich powyżej 4 roku życia, co czyni ją idealną atrakcją dla rodzin, grup przyjaciół i indywidualnych śmiałków. Dzieci do 8. roku życia mogą korzystać ze zjeżdżalni tylko pod opieką osoby dorosłej.

Zawody i promocje:

Już 6 lipca, z okazji ponownego otwarcia Czarnej Żmii po krótkiej przerwie technicznej, organizujemy wyjątkowe zawody! Czekają na Was emocjonujące przejazdy, atrakcyjne nagrody i specjalne promocje. To idealna okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności i poczuć dreszczyk emocji.

Zawody:

Konkurs polegający na jak najszybszym przejeździe na zjeżdżalni Czarna Żmija. Kategoria open – w zawodach może wziąć udział każdy: dorośli oraz dzieci (powyżej 4 roku życia).

Termin:

Sobota, 06.07.2024, w godzinach od 9:00 do 16:00.

Nagrody:

  • Pierwsze miejsce: Bilet dla całej rodziny na wjazd i zjazd Luxtorpedą na szczyt Czarnej Góry! (Rodzaj biletu zostanie dobrany indywidualnie po kontakcie ze zwycięzcą (bilet obowiązuje w sezonie lato – jesień 2024).
  • Drugie i trzecie miejsce: Bilet indywidualny na wjazd i zjazd Luxtorpedą (bilet obowiązuje w sezonie lato-jesień 2024).

Promocje w dniu zawodów:

  • 1+1: Przy zakupie pojedynczego biletu na zjeżdżalnię drugi taki sam otrzymujesz gratis.
  • 3+6: Przy zakupie 3 zjazdów otrzymujesz dodatkowe 3 zjazdy gratis.
  • 5+5: Przy zakupie 5 zjazdów otrzymujesz dodatkowe 5 zjazdów gratis.

Nie zwlekaj, przyjedź do Czarna Góra Resort i doświadcz niezapomnianej przygody na zjeżdżalni grawitacyjnej Czarna Żmija! Do zobaczenia na starcie!

 

Dodano dnia: 04.07.2024