Język:
Znajdź nas na:
switcher

Ferie się skończyły, zima nadal trwa

Wiosna powoli zaczyna wkraczać na niziny, a myśl o odkładaniu nart i desek do piwnic kusi niektórych z nas coraz bardziej. Jednakże, w górach zima nie daje za wygraną tak łatwo. Tutaj, na Czarnej Górze Resort, sezon narciarski trwa!

Mimo że za oknem widać oznaki wiosny, to my wciąż mamy do dyspozycji całkiem sporo tras. Warunki śniegowe choć nie idealne, to są wystarczające do dobrej zabawy, zwłaszcza na trasach znajdujących się wyżej, jak choćby trasy B i D.

Po intensywnym okresie ferii, teraz nastał czas na trochę spokoju. To idealny moment dla tych, którzy preferują bardziej kameralne szusowanie po naszych trasach.

Nasza ekipa Snow Crew pracuje nieustannie, aby utrzymać jak najlepsze warunki. Warto wspomnieć, że w ciepłe dni niestety nie mamy możliwości ratrakowania stoków popołudniu. Jednakże, nie martwcie się! Każdej nocy ratraki wyjeżdżają na stoki i zapewniają poranny “sztruksik”, czyli świeżo przygotowane warunki do jazdy.

A jeśli tylko temperatury na to pozwolą, odpalimy nasze armatki i dośnieżymy stoki, by zima została z nami jak najdłużej. Potrzebujemy stabilnych, ujemnych temperatur w nocy, ale obiecujemy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by zapewnić Wam jak najdłuższy sezon narciarski.

Zatem zachęcam Was serdecznie do odwiedzenia Czarnej Góry Resort. Wciąż ośnieżone stoki, malownicze krajobrazy i przyjazna atmosfera czekają na Was tutaj, gdzie zima trwa nadal!

Do zobaczenia na stoku!

 

Przydatne linki

 

Dodano dnia: 25.02.2024