Język:
Znajdź nas na:
switcher

Ferie zimowe #naCzarnej

Ferie – czas start!
Już 13 stycznia uczniowie z pierwszych województw rozpoczną ferie. Dla wszystkich spragnionych w tym czasie zarówno wypoczynku, jak i wrażeń przygotowaliśmy na ten okres moc atrakcji.
Przez całe ferie zapraszamy do Czarna Góra Resort codziennie w godzinach od 9:00 do 20:00, czyli zaznacie tu szusowania od rana do wieczora!

 

Atrakcje w okresie ferii

Animacje przy stoku
Przez cały okres ferii przy dolnej stacji kolei Efka prowadzone będą animacje. Poranki poświęcone będą zabawom muzyczno-sportowym, rozmaitym grom i konkursom. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.
Harmonogram animacji:
Wtorek
11:30 – 12:00 – Taneczna rozgrzewka
12:00 – 13:00 – Animacje muzyczne i zabawy ruchowe
14:00 – 15:00 – Rodzinny turniej w boule
Środa
11:30 – 12:00 – Wielkie bańki mydlane
12:00 – 13:00 – Tor przeszkód w parze
14:00 – 15:00 – Konkurs kręcenia hula hop
Czwartek
11:30 – 12:00 – Taneczna rozgrzewka
12:00 – 13:00 – Animacje muzyczne i zabawy ruchowe
14:00 – 15:00 – Rodzinny turniej w rzut w dal
Piątek
11:30 – 12:00 – Wielkie bańki mydlane
12:00 – 13:00 – Sztafeta rodzinna
14:00 – 15:00 – Rodzinny turniej w boule
Sobota
11:30 – 12:00 – Taneczna rozgrzewka
12:00 – 13:00 – Animacje muzyczne i zabawy ruchowe
14:00 – 15:00 – Rodzinne poszukiwania ukrytych skarbów
Niedziela
11:30 – 12:00 – Wielkie bańki mydlane
12:00 – 13:00 – Tor przeszkód w parze
14:00 – 15:00 – Konkurs kręcenia hula hop

Szkoła narciarsko-snowboardowa
Poprawnych nawyków i odpowiednich reguł jazdy można nauczyć się w Szkole Narciarsko-Snowboardowej Czarna Góra. Profesjonalni instruktorzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem by jak najlepiej nauczyć Was techniki jazdy na nartach lub desce. W okresie ferii szkoła przygotowała zajęcia w ramach Akademii Narciarskich w różnych grupach wiekowych. Poznaj szczegóły

Puchar Promyczka
Mnóstwo zabawy i sportowa rywalizacja dla najmłodszych. W każdy feryjny piątek na stoku przy wyciągach Baba i Jaga odbywać się będzie Puchar Promyczka. To zawody narciarskie dla wszystkich chętnych dzieci w wieku od 6 do 15 lat. Organizatorzy zapewniają atmosferę godną profesjonalnych zawodów, pomiar czasu, podium i uroczystą dekorację zwycięzców, a przy tym zadbają o to by jak najlepiej bawił się i otrzymał medal każdy z uczestników. Poznaj szczegóły

Lodowisko Ice Arena Czarna Góra
Idealne miejsce dla kochających zimowe szaleństwo w innym wydaniu niż narty. To aż 800 metrów kwadratowych prawdziwej tafli lodu! W połączeniu z zimową atmosferą i wspaniałym klimatem dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń! Przy lodowisku dostępne są do wypożyczenia zarówno łyżwy (w cenie biletu wstępu), jak i inne akcesoria takie jak pingwinki, wspomagające naukę jazdy. Lodowisko czynne jest codziennie od 12:00 do 21:00.
Dzieci w wieku 5-13 lat zapraszamy do Akademii na lodzie czyli 5-dniowych kursów nauki jazdy na łyżwach z elementami mini-hokeja.
Więcej informacji na szkola.czarnagora.pl/lodowisko

Alpine Coaster Czarna Żmija
Miłośnicy ekstremalnych doznań z całą pewnością nie przejdą obojętnie obok największego alpine coastera w Polsce. Tor wije się przez niemal kilometr, a wagonik rozpędza się nawet do 40 km/h. Ekscytująca trasa wiedzie przez trzy pętle, las oraz wiadukt nad potokiem. Widoki są naprawdę ujmujące. Czarną Żmiją mogą zjeżdżać zarówno dorośli, młodzież, jak i dzieci wraz z opiekunami. Wystarczy zająć miejsce w jednym z kolorowych wagoników, zapiąć pasy.. i dobrze się bawić!

Inne wydarzenia
Przez cały sezon #naCzarnej możecie uczestniczyć w licznych wydarzeniach specjalnych i zawodach. Zapoznajcie się z harmonogramem wydarzeń i znajdźcie coś dla siebie! Zobacz harmonogram

 

Atrakcje dla Gości obiektów noclegowych

Animacje dla najmłodszych i całych rodzin
W te ferie wyruszcie na przygodę i wybierzcie się z nami w podróż w czasie! Dla gości naszych obiektów przygotowaliśmy codzienne animacje tematyczne. W poniedziałki zajrzymy do prehistorii i dowiemy się więcej o dinozaurach. W kolejne dni przejdziemy przez starożytność, średniowiecze, erę odkrywców i poprzez czasy współczesne dotrzemy do przyszłości z robotami i podróżami międzygalaktycznymi.
Zajęcia odbywają się w kilku blokach. Blok poranny to zajęcia dla dzieci od lat 3, na których można pozostawić pociechy pod opieką wykwalifikowanych animatorów. Blok popołudniowy to atrakcje takie jak gry terenowe, malowanie buzi czy zabawy na basenie. Natomiast na blok wieczorny zapraszamy całe rodziny, by mogły wziąć udział w muzycznych show, kinie familijnym, zabawach tanecznych i pokazach talentów.

Sobotnie wieczory z muzyką
W sobotnie wieczory zapraszamy Was na różnorodne wydarzenia w naszych obiektach. Weźcie udział w klimatycznych koncertach w jednym z naszych lobby barów.

 

Oferty noclegów

Skorzystajcie ze specjalnych ofert w naszych obiektach noclegowych skrojonych pod rodzinny wyjazd na ferie.

Oferta z pełnym wyżywieniem i mocą atrakcji dla dzieci i dorosłych

 

Oferty, w których dzieci do 11 roku życia mają darmowe noclegi oraz karnety narciarskie na cały pobyt!

 

Terminy ferii zimowych poszczególnych województw

15 stycznia – 28 stycznia 2024: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie
22 stycznia – 4 lutego 2024: podlaskie, warmińsko-mazurskie
29 stycznia – 11 lutego 2024: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie
12 lutego – 25 lutego 2024: kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie

 

Przydatne linki

 

Dodano dnia: 08.01.2024