Język:
Znajdź nas na:
switcher

Harmonogram sezonu zimowego 2023/2024

Sezon narciarski wkrótce się rozpocznie, śnieg sypie, a my zapraszamy do spędzenia czasu w Czarna Góra Resort. Sezon zimowy #naCzarnej obfituje w wydarzenia na stoku i w jego pobliżu. Zajrzyjcie do harmonogramu wydarzeń* zaplanowanych na najbliższe miesiące.
*Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w harmonogramie.

 

Grudzień:

 

Zobacz harmonogram wydarzeń na grudzień

02.12.2023

Start sezonu
Wielkie otwarcie sezonu zimowego #naCzarnej!
Pierwsze 10 osób jeździe za 1 zł, kolejne 100 karnetów 4 lub 7 godzinnych kupicie 50% taniej (karnet obowiązuje tylko na jazdy w tym dniu).
Pierwsza osoba przechodząca przez bramki i jednocześnie pierwszy narciarz lub snowboardzista w sezonie otrzymuje karnet narciarski 6 dni – jeździsz kiedy chcesz!

06.12.2023

Mikołaje jeżdżą taniej
Każdy w czapce Mikołaja ma karnet w super cenie! 50% zniżki na karnety 4 i 7 godzinne.

06.12.2023

Otwieramy lodowisko!
Lodowisko Ice Arena Czarna Góra rozpoczyna swój łyżwiarski sezon!

09-10.12.2023

Mikołajki na stoku
Konkurs na najlepsze przebranie Świętego Mikołaja na stoku. Zapraszamy do dzielenia się swoimi zdjęciami w stroju Świętego Mikołaja na stoku, trzy osoby z najlepszymi zdjęciami otrzymują karnet narciarski 7h na sezon 2023/2024 – konkurs rozegramy na naszym profilu na Facebooku.

24.12.2023

Wigilia z wizytą Świętego Mikołaja
Nasze obiekty noclegowe to idealne miejsce na spędzenie pełnych wrażeń, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia. 24 grudnia świętujemy uroczystą kolacją wigilijną przy nastrojowej muzyce na żywo, a po niej czekamy na wizytę Mikołaja i Elfów. Zachęcamy do rezerwowania świątecznych pobytów.
Biała Perła – Rezerwacja
Panorama ski, bike, spa & restaurant – Rezerwacja
Czarna Perła – Rezerwacja
Karczma Czarna Góra – Rezerwacja

31.12.2023

Sylwester na stoku
Przywitaj Nowy Rok w niesamowitym stylu, uczestnicząc w naszych sylwestrowych atrakcjach na stoku oraz w otoczeniu pięknych górskich widoków. Zjazdy emocji, śnieżne igrzyska dla najmłodszych i wieczorne huczne świętowanie – zaplanuj z nami niezapomniany finał roku!
W ciągu dnia dostępne będą następujące atrakcje:
• Animacje dla dzieci na stoku – zimowe igrzyska sportowe
• Konkursy dla dorosłych – do wygrania karnety narciarskie
A wieczorem uroczyste świętowanie sylwestra na stoku w godzinach 20:00-1:00
O rytm największych klubowych hitów zadba DJ Sanchez En Vivo, miłośnik gatunku house i jemu pokrewnych, Mistrz Polski DJ’ów Magnum Vinyl 2015.. Natomiast wodzirej nie pozwoli Wam przeoczyć żadnej atrakcji oraz dopilnuje odliczania przed północą.
Wśród atrakcji znajdą się:
• Parada ratraków z pokazem sprzętu GOPR oraz zjazdem z pochodniami – będzie na co popatrzeć!
• Zawody z nagrodami
• Ogniska, przy których odprawimy rytuał palenia trosk i postanowień na Nowy Rok

 

Styczeń:

 

Zobacz harmonogram wydarzeń na styczeń

01.01.2024

Szampan na szczycie
Rozpocznijcie Nowy Rok na wysokim poziomie! Dla pierwszych osób, które 1 stycznia rano zameldują się na szczycie Czarnej Góry, przy górnej stacji Luxtorpedy mamy przygotowanego szampana.

12-14.01.2024

Liga narciarska Helly Hansen – I edycja
Inauguracja tegorocznych zmagań w ramach Helly Hansen Master League Czarna Góra. Jest to świetna okazja do porównania swoich umiejętności w duchu sportowej rywalizacji. Śnieg, wymagająca trasa i sudecki krajobraz – połączenie idealne! Zapraszamy do zabawy i walki o podium. Zobacz więcej informacji i zgłoś się

13-14.01.2024

Start karnawału #naCzarnej
W pierwszy weekend ferii przygotowaliśmy dla Was różnorodne animacje i wydarzenia. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od tego czy woli górskie wędrówki, radosne tańce czy możliwość zasłuchania się w muzyce na żywo.

Sobota
11:30 – 12:00
Taneczna rozgrzewka
12:00 – 13:00
Animacje muzyczne i zabawy ruchowe
14:00 – 15:00
Rodzinne poszukiwania ukrytych skarbów

17:00 – 20:00
Start karnawału w rytm muzycznych hitów – Potańcz przy dźwiękach ulubionych piosenek dobranych przed DJa, rozgrzej się grzanym winem lub postaw na orzeźwiającego drinka – wybór należy do Ciebie! Wszystko odbywa się na świeżym powietrzu.

Niedziela
11:30 – 12:00
Wielkie bańki mydlane
12:00 – 13:00
Tor przeszkód w parze
14:00 – 15:00
Konkurs kręcenia hula hop

19.01.2024

Puchar Promyczka
Mnóstwo zabawy i sportowa rywalizacja dla najmłodszych. W każdy feryjny piątek na stoku przy wyciągach Baba i Jaga odbywać się będzie Puchar Promyczka. To zawody narciarskie dla wszystkich chętnych dzieci w wieku od 6 do 15 lat. Organizatorzy zapewniają atmosferę godną profesjonalnych zawodów, pomiar czasu, podium i uroczystą dekorację zwycięzców, a przy tym zadbają o to by jak najlepiej bawił się i otrzymał medal każdy z uczestników. Poznaj szczegóły

25.01.2024

Puchar Promyczka
(wyjątkowo w czwartek)
Cotygodniowe zawody narciarskie Puchar Promyczka dla dzieci w wieku od 6 do 15 lat. Gwarancja dobrej zabawy, odrobiny rywalizacji oraz nagród dla wszystkich uczestników. Poznaj szczegóły

27-28.01.2024

Dolnośląska Zima
Zimowe miasteczko Dolnego Śląska przy stokach Czarnej Góry. Namioty partnerów i lokalnych atrakcji turystycznych, a w nich liczne quizy, gry i zabawy, a także pyszne lokalne przysmaki.

27.01.2024

TOP Zima z radiem Wrocław
Cały dzień atrakcji na śniegu! Aktywne zabawy, joga na śniegu, możliwość spotkania radiowych gwiazd i konkursy z nagrodami!

 

Luty:

 

Zobacz harmonogram wydarzeń na luty

02.02.2024

Puchar Promyczka
Cotygodniowe zawody narciarskie Puchar Promyczka dla dzieci w wieku od 6 do 15 lat. Gwarancja dobrej zabawy, odrobiny rywalizacji oraz nagród dla wszystkich uczestników. Poznaj szczegóły

03-04.02.2024

Snow Expo SKI&SNB TEST
Będzie to okazja do spotkania przedstawicieli największych narciarskich i snowboardowych firm, sprawdzenie nowinek z branży, darmowego przetestowania najnowszego sprzętu narciarskiego i snowboardowego.

08.02.2024

Tłusty Czwartek
Jeśli pączki oznaczają szczęście to… kto pierwszy ten szczęśliwszy! Dla pierwszych narciarzy i snowboardzistów na stoku przygotowaliśmy tradycyjny, pączkowy poczęstunek. Od 9:00 czeka na Was przy kasach 100 pączków!
A każdego kto będzie potrzebował dodatkowej porcji słodyczy i energii w ciągu dnia zapraszamy do Karczmy Czarna Góra, gdzie będzie mógł kupić pyszne pączki i rozgrzewające napoje. Wokół pączków będzie się kręcił cały ten dzień, więc nie zdziwcie się gdy zobaczycie naszych instruktorów podczas szalonych zjazdów właśnie z tymi przysmakami.

08-09.02.2024

Z głową w górach – Polskie Radio nadaje z Czarna Góra Resort
Dziennikarze radiowej Jedynki i radiowej Trójki zapraszają do Czarnej Góry. Słuchacze mogą spotkać dziennikarzy Polskiego Radia w studiu plenerowym zlokalizowanym na naszym stoku. Wpadajcie #naCzarną spotkać się z radiowcami i wziąć udział w audycjach, a jeśli nie możecie tu być to zachęcamy do słuchania Polskiego Radia.

09.02.2024

Puchar Promyczka
Cotygodniowe zawody narciarskie Puchar Promyczka dla dzieci w wieku od 6 do 15 lat. Gwarancja dobrej zabawy, odrobiny rywalizacji oraz nagród dla wszystkich uczestników. Poznaj szczegóły

10-11.02.2024

Liga narciarska Helly Hansen – II edycja
Druga edycja tegorocznych zawodów Helly Hansen Master League Czarna Góra zapewni nie mniej emocji niż poprzednia. Jest to świetna okazja do porównania swoich umiejętności w duchu sportowej rywalizacji. Śnieg, wymagająca trasa i sudecki krajobraz – połączenie idealne! Zapraszamy do zabawy i walki o podium. Zobacz więcej informacji i zgłoś się

16.02.2024

Puchar Promyczka
Cotygodniowe zawody narciarskie Puchar Promyczka dla dzieci w wieku od 6 do 15 lat. Gwarancja dobrej zabawy, odrobiny rywalizacji oraz nagród dla wszystkich uczestników. Poznaj szczegóły

16-18.02.2024

Weekend pełen miłości
Weekend Walentynkowy w Czarna Góra Resort. Weźcie wspólnie udział w wyjątkowych zawodach narciarskich dla par, wieczorem wybierzcie się na lodowisko na romantyczny wieczór dla zakochanych i nie zapomnijcie uwiecznić Waszego wspólnego czasu na zdjęciach. #zakochaniwnartach #zakochaniwdesce

23.02.2024

Puchar Promyczka
Cotygodniowe zawody narciarskie Puchar Promyczka dla dzieci w wieku od 6 do 15 lat. Gwarancja dobrej zabawy, odrobiny rywalizacji oraz nagród dla wszystkich uczestników. Poznaj szczegóły

24-25.02.2024

Testy na Żmii – Ride Snowborad
Ostatni weekend ferii to doskonała okazja by spędzić czas na Czarnej Górze. Dla wielbicieli snowboardu Ride Snowboards przygotuje całą gamę desek do darmowych testów dla chętnych. Skonsultuj się ze specjalistami i znajdź sprzęt dla siebie.

 

Marzec:

 

Zobacz harmonogram wydarzeń na marzec

02.03.2024

SkiMo Black Mountain
Szukasz zawodów, w których połączysz podejście na szczyt z przyjemnością ze zjazdu w dół? Mamy idealne rozwiązanie!
Zawody są przeznaczone dla amatorów niezrzeszonych w klubach skialpinistycznych i służą propagowaniu tego rodzaju narciarstwa wśród szerokiej rzeszy miłośników białego szaleństwa. Zawody są organizowane na stokach Czarnej Góry i są w formule: podejście na fokach — podbieg na nogach – zjazd do mety. Dla uczestników będzie przygotowana trasa o całkowitej długości 7 km i różnicy wzniesień 780 m. Zawodniczki i zawodnicy będą startować ze startu wspólnego. Start i meta będą w tym samym miejscu.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Miejsce zawodów (certyfikowany stok do narciarstwa zjazdowego) i formuła trasy (odcinki na fokach, sekcje podbiegu i zjazd) przybliżają to w jakiej formule będą startowali zawodnicy w trakcie Igrzysk Olimpijskich.
Wydarzenie odbywa się pod patronatem Polskiego Związku Alpinizmu oraz Piotra Pustelnika.

08-10.03.2024

III edycja i finał ligi narciarskiej Helly Hansen
Czas na finał, czas na walkę o Puchar Czarnej Góry! Ostatnia, finałowa edycja tegorocznej ligi narciarskiej. Jak co roku gwarantujemy śnieg, wymagającą i doskonale przygotowaną trasę oraz sudecki krajobraz, dlatego finał HH Master League nie może odbyć się w innym miejscu! To jedyne w swoim rodzaju zawody rozgrywane na zboczach Czarnej Góry. Zawodnicy mierzą się ze sobą na legendarnej już trasie A FIS, pod koleją Luxtorpeda. Zobacz więcej informacji i zgłoś się

09-10.03.2024

Finał Pucharu Polski młodzików w narciarstwie alpejskim

Dodano dnia: 30.11.2023