Znajdź nas na:
switcher
Odwiedź nasz sklep

Sylwester na stoku

 

Rok 2019 przywitaliśmy z Wami na szczycie Czarnej Góry i był wspaniały. Czy możemy zatem wymarzyć sobie lepszy start roku 2020?… Jasne, że nie. A zatem: zapraszamy Was na Sylwestra na stokach Czarnej Góry!

W tym roku mamy dla Was mnóstwo niespodzianek:

  • najdłuższe jazdy nocne zaczynamy o 18:00 i jeździmy aż do pierwszej godziny Nowego Roku
  • przerwa techniczna: od 16:00 do 18:00 – na stokach będzie rządzić ekipa Snow Crew żeby przygotować je na wydłużone nocne szaleństwo, a Wy w tym czasie możecie skorzystać z oferty Skibaru przy Efce albo wskoczyć w balowe kombinezony
  • od 18:00 do Waszej dyspozycji będą najdłuższa nocna trasa HH B Fis i Luxtorpeda, talerzyk Biba i trasa M oraz szerokie trasy i polany przy Efce

Ale to nie wszystko:

  • od 18:00 rusza też Sylwestrowa scena, a na niej DJ Macu i Jan Adamczewski ze swoim saksofonem! Scena pod Efką to miejsce zarówno dla tych, którzy chcą pojeździć z muzą w tle i dla tych, którzy po prostu kochają Czarną i nie wyobrażają sobie odliczania w innym miejscu niż na jej szczycie. Jedno jest pewne – na pewno nie zmarzniecie! Szalejemy do godziny 2:00.

Więcej? Jasne:

  • spragnionych i zmęczonych narciarskimi i tanecznymi wyczynami zaprasza Skibar Efka, gdzie aż do 2:00 w nocy będzie działała strefa gastro i drink bar!

Żeby skorzystać z najdłuższych nocnych jazd w sezonie wystarczy mieć aktywny skipass Czarna Góra Resort. Sylwestrowe białe szaleństwo trwać będzie 7 godzin, więc najlepiej zaopatrzyć się właśnie w karnet 7-godzinny. Karnety możecie kupić TUTAJ.

A dla tych, którzy chcą z nami przywitać Nowy 2020 na szczycie, ale bez desek na nogach, będzie bilet turystyczny, uprawniający do jednorazowego wjazdu/zjazdu Luxtorpedą na najlepszy sylwestrowy punkt widokowy.

Zarezerwuj nocleg na Sylwestra


Dodano dnia: 05.11.2019