Język:
Znajdź nas na:
switcher

Atrakcje rowerowe

Czarna Góra Resort to prawdziwy raj dla rowerzystów – zarówno tych profesjonalnych, jak i miłośników jazdy rekreacyjnej. Szereg rowerowych atrakcji znajdą tu dla siebie zawodowcy, amatorzy, rodziny z dziećmi i seniorzy. Atrakcje rowerowe

200 kilometrów szlaków rowerowych Singletrack Glacensis o różnym poziomie zaawansowania pozwala na spędzenie wypoczynku w ciekawy i zróżnicowany sposób. Rodziny z dziećmi i osoby ceniące sobie jazdę rekreacyjną zadowolone będą z wycieczek po singletrackach oraz  wycieczkach trasami górskimi. Ci bardziej wymagający chętnie spróbują swoich sił na downhillowych zjazdach, które nawet wśród zawodowców uchodzą za trudne. Do dyspozycji są także rowery szosowe, poza tym każdego rodzaju sprzęt można dostać w lokalnej wypożyczalni oraz umówić się na jazdę z profesjonalnym instruktorem. 

W sercu ośrodka znajduje się również rozbudowany Bike Park z wieloma trasami zjazdowymi i dwoma arenkami – Skills Arena – dla zaawansowanych oraz Kids Arena – dla początkujących rowerzystów.

Odległość od Czarna Góra Resort: na miejscu