Język:
Znajdź nas na:
switcher

Zgrupowania i zawody #naCzarnej

 
 
 

 

Zgrupowania narciarskie Junior / Master

to czas dla Was!

Zapraszamy do uczestnictwa w zgrupowaniach narciarskich przygotowanych dla całych rodzin, będących świetną okazją na aktywne spędzenie czasu i wychowanie w duchu sportowej rywalizacji. Formuła naszych zgrupowań obejmuje swoim programem zarówno dorosłych – jako grupę Master jak i dzieci oraz młodzież w programie Junior. Zajęcia prowadzone przez doświadczonych instruktorów SN Czarna Góra przyjmą formę warsztatów, podczas których poznacie kolejne etapy wtajemniczenia w technikę jazdy na nartach. Opanowanie wiedzy i umiejętności przekazanej przez naszych instruktorów pomoże Wam bezpieczniej i przyjemniej spędzać czas na stoku! Zwieńczeniem wspólnych ćwiczeń jest Slalom Rodzinny z cyklu zawodów Family Cup Czarna Góra – organizowany w każdą niedzielę w trakcie trwania sezonu narciarskiego, gdzie będziecie mogli sprawdzić swoją aktualną formę narciarską.

    Zapisy:

     Zapisy na zawody: w Kąciku Malucha na stoku – max. do godz. 11:00 w każdą niedzielę
     Zapisy na zgrupowania: w biurze Szkoły Narciarskiej Czarna Góra

 

 
 

 

Akademia narciarska

Dla dzieci i młodzieży

Akademie narciarskie to świetny sposób na kompleksową naukę jazdy dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Szkoła Narciarska Czarna Góra oferuje zajęcia w 4 zróżnicowanych formach, dopasowanych do umiejętności młodych adeptów. Rodzice mogą wybrać spośród Akademii Malucha, Akademii Przedszkolaka, Akademii Juniora oraz Akademii Pana Narciarza. Każda z akademii oferuje zajęcia o różnej długości dając rodzicom od 2,5h do 5h czasu wolnego dla siebie, kiedy pociecha szlifuje swoje umiejętności na stoku. Na koniec każdej akademii – organizowany jest Puchar Promyczka, który pozwala chętnym sprawdzić postęp jaki wykonali podczas ostatnich przygotowań.

 

 

 
 

 


 


 

 

Zawody dla najmłodszych

zdrowa rywalizacja!

Zawody dla najmłodszych takie jak np. Puchar Promyczka, który organizowany jest w Czarna Góra Resort, to idealna okazja aby dać dzieciom poczuć prawdziwą, zdrową rywalizacje sportową oraz poprawić swoje umiejętności i nauczyć się podstawowych wartości współzawodnictwa w duchu fair play. Turnieje organizowane są w pełnej oprawie – z pomiarem czasu, podium, dekoracją, nagrodami i dyplomami dla uczestników.

 

 

 

 
 

 

 
 

 

Helly Hansen

Master League

W myśl wieloletniej współpracy między Czarna Góra Resort i marką Helly Hansen – w sezonie zimowym odbywają się cykliczne zawody narciarskie. Do boju stają zawodnicy w kilku kategoriach wiekowych. Zawody przeprowadzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami PZN w zakresie organizacji zawodów narciarskich w konkurencjach zjazdowych. Ćwiczenia i zawody odbywają się na jednej z tras z homologacją FIS. Trasa zostaje podana w dniu imprezy.

 

 

 
 


 
 
 

 

Biznes na nartach

Zawody dla firm

Sport na świeżym powietrzu to idealny sposób na firmową integracje! Skorzystaj z pełnej narciarskiej infrastruktury, aby zorganizować grupowy wyjazd firmowy, wzbogacony szkoleniami, całodziennymi zjazdami lub zawodami, które obudzą ducha zdrowej rywalizacji w każdym zespole. Mnogość tras, szkoły narciarskie, wypożyczalnie sprzętu i zróżnicowanie pod kątem stopnia trudności sprawia, że Czarna Góra Resort jest idealnym miejscem zarówno dla początkujących, jak i dla wprawionych miłośników białego szaleństwa.

 

 

 
 

 

Treningi na tyczkach

dla średniozaawansowanych

Wszystkich entuzjastów jazdy sportowej na tyczkach zapraszamy na treningi, które pozwolą Wam podnieść swoje umiejętności lub w bezpieczny i zrozumiały sposób rozpocząć przygodę za jazdą sportową. Slalomy ustawiane są na tyczkach przegubowych lub miękkich kolanowych w zależności od poziomu sportowego grupy. Aby wziąć udział należy pamiętać o wyposażeniu się w narty do jazdy sportowej oraz kask. Opcjonalnie można zabrać również ochraniacze do SL i GL. Zajęcia prowadzone są przez kadrę instruktorską Szkoła Narciarska Czarna Góra z uprawnieniami PZN/ISIA.

 
 

 

Miejsce dla mistrzów!

Karolina Riemen – Żerebecka

Czarna Góra Resort to idealny miejsce dla profesjonalistów i mistrzów sportu! Jesteśmy wielokrotnym organizatorem oficjalnych imprez narciarskich takich jak Mistrzostwa Polski, czy ParaSki4Europe 2020 i przygotowań dla najlepszych w zimowych dyscyplinach. Zawodniczką, która wielokrotnie korzystała z naszej infrastruktury, przy okazji przygotowań do kolejnych zawodów, jest Karolina Riemen – Żerebecka. To 2 – krotna olimpijka i absolutna czołówka Mistrzostw Polski oraz Pucharu Świata specjalizująca się w Skicrossie. Wymagające trasy FIS od lat były dla niej miejscem do szlifowania wybitnych umiejętności. Chcesz sprawdzić jak przygotowują się najlepsi? Wskocz na stok i sprawdź swoje możliwości!