Język:
Znajdź nas na:
switcher

Alpine Coaster Czarna Żmija – już otwarte!


 

15-16.07.2022:

Ostatni weekend z promocjami i zawodami na Alpine Coasterze Czarna Żmija cieszył się taką popularnością, że w najbliższy piątek i sobotę robimy powtórkę!

Piątek, 15.07.2022 – PROMOCJA NA BILETY
Kolejny piątek z atrakcyjnymi, promocyjnymi cenami -50%! Niezależnie od ilości zjazdów czy rodzaju biletu!*

Sobota, 16.07.2022 – ZAWODY
Pamiętacie jak działało to w tamtym tygodniu, nie? Przypominamy! Kup bilet na zjazd, a zjazd konkursowy otrzymasz w prezencie! Weź udział w zawodach na Alpine Coasterze Czarna Żmija i wykręć najlepszy czas podczas zjazdu! Pamiętaj, najważniejsza jest dobra zabawa! Zawody potrwają całą sobotę, a zgarnąć możecie bilet dla całej rodziny (dostępne kombinacje biletów możesz sprawdzić na naszej stronie) na wjazd Luxtorpedą na szczyt Czarnej Góry!**

*Bilety według oferty.
**Bilet obowiązuje w sezonie lato-jesień.

 

08-09.07.2022:

Już otwarte! Zaczynamy sezon na pełne adrenaliny zjazdy na Alpine Coasterze Czarna Żmija! Specjalnie z okazji otwarcia przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji! Plan na piątek i sobotę prezentuje się następująco.

Piątek, 08.07.2022 – PROMOCJA NA BILETY
Bilet na zjazdy w promocyjnej cenie -50%! Niezależnie od ilości zjazdów czy rodzaju biletu!*

Sobota, 09.07.2022 – ZAWODY
Kup bilet na zjazd, a zjazd konkursowy otrzymasz w prezencie! Weź udział w zawodach na Alpine Coasterze Czarna Żmija, zmierz się z przeciwnikami i wykręć najlepszy czas podczas zjazdu! Pamiętaj, najważniejsza jest dobra zabawa! Zawody potrwają całą sobotę, a zgarnąć możecie bilet dla całej rodziny (dostępne kombinacje biletów możesz sprawdzić na naszej stronie) na wjazd Luxtorpedą na szczyt Czarnej Góry!**

*Bilety według oferty.
**Bilet obowiązuje w sezonie lato-jesień.

 

Nie kojarzycie naszej Czarnej Żmii? To najdłuższa w Polsce tego typu atrakcja. Łączy w sobie wszystko to, co uwielbiasz w jeździe na sankach, z atrakcjami, których dostarcza wesołe miasteczko! Emocjonująca trasa o długości 950 metrów obejmuje 3 pętle, liczne zakręty oraz wiadukt nad potokiem. Zjeżdżać można parami lub w pojedynkę. Trzymając rękę na hamulcu i podziwiając widoki albo na całego, z wiatrem we włosach i prędkością nawet do 40km/h.

Zapnij pasy i ruszaj na spotkanie z przygodą!

 
 

Dodano dnia: 05.07.2022