Język:
Znajdź nas na:
switcher
Pomoc Ukrainie!

Ferie – czas start!

Ferie – czas start!
Już w ten weekend uczniowie z pierwszych województw rozpoczną ferie. Dla wszystkich spragnionych w tym czasie zarówno wypoczynku, jak i wrażeń przygotowaliśmy na ten okres moc atrakcji.

 

Atrakcje w okresie ferii

Animacje przy stoku
Przez cały okres ferii przy dolnej stacji kolei Efka prowadzone będą animacje. Poranki poświęcone będą zabawom muzyczno-sportowym, rozmaitym grom i konkursom. Zapraszamy zwłaszcza dzieci wraz z rodzicami. Natomiast popołudniami zachęcamy do tańca przy DJskich setach na radosnym apres ski.

Szkoła narciarsko-snowboardowa
Poprawnych nawyków i odpowiednich reguł jazdy można nauczyć się w Szkole Narciarsko-Snowboardowej Czarna Góra. Profesjonalni instruktorzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem by jak najlepiej nauczyć Was techniki jazdy na nartach lub desce. W okresie ferii szkoła przygotowała zajęcia w ramach Akademii Narciarskich w różnych grupach wiekowych. Poznaj szczegóły

Puchar Promyczka
Mnóstwo zabawy i sportowa rywalizacja dla najmłodszych. W każdy feryjny piątek na stoku przy wyciągach Baba i Jaga odbywać się będzie Puchar Promyczka. To zawody narciarskie dla wszystkich chętnych dzieci w wieku od 6 do 15 lat. Organizatorzy zapewniają atmosferę godną profesjonalnych zawodów, pomiar czasu, podium i uroczystą dekorację zwycięzców, a przy tym zadbają o to by jak najlepiej bawił się i otrzymał medal każdy z uczestników. Poznaj szczegóły

Lodowisko Ice Arena Czarna Góra
Idealne miejsce dla kochających zimowe szaleństwo w innym wydaniu niż narty. To aż 800 metrów kwadratowych prawdziwej tafli lodu! W połączeniu z zimową atmosferą i wspaniałym klimatem dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń! Przy lodowisku dostępne są do wypożyczenia zarówno łyżwy (w cenie biletu wstępu), jak i inne akcesoria takie jak pingwinki, wspomagające naukę jazdy.

Alpine Coaster Czarna Żmija
Miłośnicy ekstremalnych doznań z całą pewnością nie przejdą obojętnie obok największego alpine coastera w Polsce. Tor wije się przez niemal kilometr, a wagonik rozpędza się nawet do 40 km/h. Ekscytująca trasa wiedzie przez trzy pętle, las oraz wiadukt nad potokiem. Widoki są naprawdę ujmujące. Czarną Żmiją mogą zjeżdżać zarówno dorośli, młodzież, jak i dzieci wraz z opiekunami. Wystarczy zająć miejsce w jednym z kolorowych wagoników, zapiąć pasy.. i dobrze się bawić!

Inne wydarzenia
Przez cały sezon #naCzarnej możecie uczestniczyć w licznych wydarzeniach specjalnych i zawodach. Zapoznajcie się z harmonogramem wydarzeń i znajdźcie coś dla siebie! Zobacz harmonogram

 

Atrakcje dla Gości obiektów noclegowych

Animacje dla najmłodszych i całych rodzin
W te ferie wyruszcie na przygodę i wybierzcie się z nami w podróż w czasie! Dla gości naszych obiektów przygotowaliśmy codzienne animacje tematyczne. W poniedziałki zajrzymy do prehistorii i dowiemy się więcej o dinozaurach. W kolejne dni przejdziemy przez starożytność, średniowiecze, erę odkrywców i poprzez czasy współczesne dotrzemy do przyszłości z robotami i podróżami międzygalaktycznymi.
Zajęcia odbywają się w kilku blokach. Blok poranny to zajęcia dla dzieci od lat 3, na których można pozostawić pociechy pod opieką wykwalifikowanych animatorów. Blok popołudniowy to atrakcje takie jak gry terenowe, malowanie buzi czy zabawy na basenie. Natomiast na blok wieczorny zapraszamy całe rodziny, by mogły wziąć udział w muzycznych show, kinie familijnym, zabawach tanecznych i pokazach talentów.

Aqua aerobik
W każdy wtorek i czwartek zapraszamy na zajęcia aqua aerobik dla dorosłych.
Wtorek 11:00 – basen w obiekcie Czarna Perła
Czwartek 11:00 – basen w obiekcie Panorama

Wycieczki na Śnieżnik
W każdą sobotę wspólna wycieczka na najwyższy szczyt tej części Sudetów. Zabierzcie drobny prowiant i dobre humory, a nasz wykwalifikowany przewodnik poprowadzi Was ku przygodzie. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia, dobrą energię i kontakt z przyrodą!
Zbiórka przed wycieczką w każdą sobotę o 9:00, przed Czarną Perłą.

Sobotnie wieczory z muzyką
Natomiast w sobotnie wieczory zapraszamy Was na różnorodne wydarzenia w naszych obiektach. Weźcie udział w koncertach, pokazach fireshow, prosecco nights – zabawach tanecznych przy kieliszku prosecco.

 

Oferty noclegów

Skorzystajcie ze specjalnych ofert w naszych obiektach noclegowych skrojonych pod rodzinny wyjazd na ferie.

Oferta z pełnym wyżywieniem i mocą atrakcji dla dzieci i dorosłych

 

Oferty, w których dzieci do 11 roku życia mają darmowe noclegi oraz karnety narciarskie na cały pobyt!

 

Terminy ferii zimowych poszczególnych województw

16 stycznia – 29 stycznia 2023: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie
23 stycznia – 5 lutego 2023: podlaskie, warmińsko-mazurskie
30 stycznia – 12 lutego 2023: kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie
13 lutego – 26 lutego 2023: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie

 

Przydatne linki

 

Dodano dnia: 13.01.2023