Język:
Znajdź nas na:
switcher

SNOW EXPO – SKI&SNB TEST 2023/24

Czarna Góra Resort – SNOW EXPO – SKI&SNB TEST 2023/24: Bezpłatne Testy Sprzętu Narciarskiego i Snowboardowego
Sezon narciarski w pełni, a Ty nadal zastanawiasz się nad wyborem idealnego sprzętu? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Już 3 i 4 lutego 2024 roku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – SNOW EXPO – SKI&SNB TEST 2023/24. To doskonała okazja, aby przetestować najnowszy sprzęt od kilkunastu renomowanych producentów na malowniczych stokach Czarnej Góry.

Największe testy w Polsce

SNOW EXPO to nie tylko zwykłe testy sprzętu. To największa tego typu impreza w Polsce, gwarantująca niezapomniane doświadczenia dla wszystkich miłośników zimowych sportów. W dniach 3 i 4 lutego, od godziny 8:00 do 15:00, będziesz miał okazję przetestować narty i deski kilkunastu producentów, bez żadnych kosztów. To wyjątkowa szansa, aby sprawdzić, który sprzęt najlepiej odpowiada Twoim umiejętnościom i preferencjom.

Bezpłatne testy na stokach Czarna Góra Resort

Czarna Góra Resort, otoczone malowniczymi krajobrazami, staje się areną dla entuzjastów narciarstwa i snowboardingu. Dla uczestników SNOW EXPO, stoki resortu staną się prawdziwym polem do popisu. Z najnowszymi modelami nart i desek w rękach, będziesz mógł doświadczyć jazdy w różnych warunkach terenowych. To unikalna okazja, aby sprawdzić sprzęt podczas rzeczywistej jazdy i wybrać to, co naprawdę Ci pasuje.

Bezpośrednie porównanie oferty czołowych producentów

SNOW EXPO to nie tylko testy, ale również okazja do bezpośredniego porównania oferty czołowych producentów sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Nie musisz już czytać recenzji w internecie – po prostu przetestuj różne marki i wybierz to, co spełnia Twoje oczekiwania. To unikatowa możliwość, aby zasięgnąć informacji i porad bezpośrednio od przedstawicieli producentów.

Dla właścicieli sklepów i pracowników branży

SNOW EXPO to również wydarzenie skierowane do właścicieli sklepów narciarskich, snowboardowych i outdoorowych. To ostatnia szansa, aby uzupełnić wiedzę przed końcem sezonu. Przyjdź, porozmawiaj z dystrybutorami, wymień doświadczenia z innymi profesjonalistami branżowymi i przygotuj swój sklep na kolejne miesiące intensywnej sprzedaży.

SNOW EXPO – SKI&SNB TEST 2023/24 to wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli Ci poznać nowinki tego sezonu oraz znaleźć idealny sprzęt dla Ciebie. Zarezerwuj sobie daty 3 i 4 lutego 2024 roku i wpadaj na Czarną!

Wydarzenie na Facebooku → Zobacz warunki na stoku

 

Przydatne linki

 

Dodano dnia: 01.02.2024